Aşkta gururmu yoksa aşkının peşinden gitmekmi

Aşkta gururlu kişimi daha düzgün, karakterli ilgi çekici gelir. yoksa gururu hiçe sayıp aşkın peşinden koşanmı

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence ikiide olmali, hem gururlu olmalisin, ayni anda da olmamalisin yerine göre degisiyor. mesela ben sevgilimle cikamdan 2 bucuk sene konustuk, okadar asikken ona acilmadim, onun acilmasini bekledim. bulusalim demedim, onun bana gel bulusalim demesini bekledim. onun elini tutmadim, onun tutmasini bekledim.. ama sonra o bana bir adim atinca, bende 10 adim attim. Bazen uzun zaman bana yazmayinca bende yazmiyorum, gurur yapiyorum, o yazsin diyorum, bazende o yazmasa bile salak gibi yazip duruyorum yani ask bence her ikiside. sadece ikisinden biri olsa skici olur, yürümez. hem gurur olcak, hemde bazen olmicak :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Gereksiz yere, ota b.ka yapılmayan gurur lazım, şart!

0|0
    0|0
  • İkisinin ortası. İcap ediyorsa ayağına kadar gideceksin. Ama duracağın, uzaklaşacağın, pes etmen gereken yeri de bileceksin.

1|0
    0|0
  • gurur var gurur var . bazen gururla ınat arasındakı cızgı kacırılıyor. o ınce cızgıyı yakalarsan gurur ıyıdır.

0|0
    0|0
  • Gururlu olanlar daha çok seviliyo biz kızlar tarafından peşinden koşuyoruz mal gibi :D

1|0
    0|0
  • Hiç bir zaman AŞKIM GURURUMU AŞMAZ ! ! !

o kadar .

0|0
    0|0
  • tabi ki gurur ya

0|0
    0|0
  • gururun her yerde olacak o olmazsa sende olmazsın aşta adam da kadın da..kalitesizlik olur yani..

0|0
    0|0
  • Tabiki aşkının peşinden koşan kişi :D

0|0
    0|0
  • işte tam bu sorunun cevabını arıyordum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Uzun süreli bir ilişkin vardır, karşındaki insana güvenirsin ama onun hatası olsa bile ufak bir şeydir belki bu gibi durumlarda gurur olmaz ama isterse 10 yıllık sevgilin olsun her gün rencide ediyorsa basacaksın tekmeyi gidecek ya da fazla uzun sürmeyen bir ilişkidir ikide bir trip atıyordur devamlı bir saçmalık vardır ilişkide sonuçta elin kızı ya da elin adamı, sonuçta elin çocuğu neden elin bebesi için kendini rezil edeceksin ki, iş çığırından çıktıktan sonra ya da seni istemiyorsa yüzsüzlük yapmaya gerek yok, herkes yolunu bilip ona göre gitmeli.

0|0
    0|0
  • Kanka gurur elden giderse o kız zere kada deger vermez sana. Kozlar acimasizdir sumuklu böcek gibi ezerler

0|0
    0|0
  • yerine göre normal hayatında gururlu olmalısın ama aşkta aşk hayatında ne olursa olsun sevgin için peşinden gştmelisin zaman sonra keşke dememek için aşkta gurur olmaz eğer gerçek aşksa

0|0
    0|0
  • İlk başlarda gidersin sonra gurur yine kazanır vazgeçersin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...