İsmail Köybaşı "Fenerbahçe camiasından özür dilerim" dedi. Sorun kaldı mı? Ne düşünüyorsunuz?

İsmail Köybaşı "Fenerbahçe camiasından özür dilerim" dedi. Sorun kaldı mı? Ne düşünüyorsunuz?
Videodada izleyebileceğiniz konuşmasında samimi görüşler paylaştı. Siz ne düşünüyorsunuz?
link

Güncellemeler:
bu özür beşiktaşlılara fena koydu anlaşılan hepsinde bir delirme ve hazımsızlık hali var
ww

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ne farkeder adını kullanarak küfür ettikleri adamı alıp paşa paşa özür dilettik. :D

0|1
    0|1
    • videoyu izlediysen samimi bir üzgünlük hali vardı özrünü diledi, ama beşiktaşlılar bayağı bir gt oldular :D

• Benim dikkatimi çeken gökhana imza töreni yapıldı ismailide. gökhan konuşurken durmadan fiko araya girdi gökhan yanlış bişey demesin diye. ama mahmut uslu bana bişey sormayın ismaile sorun dedi. hiç araya girmedi :D bu nedemek biliyormusun beşiktaş ta ocakta görüşmeye başladı gökhanla. yine bir pislik yaptılar.

• evt öyle bencede, bir karaktersizlik var bunlarda, mahmut uslu hemen aradan çekildi futbolcuyla soranları karşı karşıya getirdi hiç arayada girmedi, çekinecek bir şey yok çünkü burda hep gizli soru soran bjk lilerde böcek gibi saklanıyor şimdi, tüm gün video paylaşıp yorum yapanlar sessizlige boğulur böyla :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Bjklilerin ağzına iyi laf verdik. Özrü değil de o vitor malı gitsin istiyorum başka bir şey düşünmüyorum sdfghjjs

0|0
    0|1
    • videoyu açıklamayı izlemedin mi düzgün bir açıklama getirip üzgün oldugunu söyledi özrünü diledi camiadan, ağzına laf verdik dediklerin kalitesiz insanlar önce kendi takımında oynayan oyuncuyu ezmemeleri gerektiğini bilmeli onlar, anlaşmak istiyorduysan anlaşsaydın adamla, gitti diye böyle şeyler yapmak doğdu değil ki, teknik direktör bakalm bu sene ne yapacak bende istemiyorum bunu ama kaldı üzerimize ne yapalım

Erkekler Ne Diyor 5

• Küfür edip özür dilemek güzel is , herkes edip özür dilesin geniş bir takım

0|1
    0|1
  • özür dilesin bakalım

0|1
    0|0
    • diledi özrünü, düzgün samimide geldi işin açıkcası izlediğimde

• 0|2
    0|1
    • kemal sunal iyidir allah rahmet eylisin

• Daha iki ay önce fenere koy başı diye beşiktaşlı futbolcu grubunun ortasında hoplayıp zıplayarak küfür eden adamı transfer ettik bir insan tuttuğu takımdan daha ne kadar çok tiksinebilir bilemiyorum. bir de biri bu şahsa bir metin yazıp ilkokul müsameresine hazırlanan çocuk gibi ezberletmiş, basın toplantısında onu oynadı.

Aziz yıldırım'ın "bizim 12numara" diye anlattığı sözde taraftar sitesi 3 maymunu oynuyor transfer açıklandığından itibaren. yazık 110 yıllık camia aziz yıldırım'ın hırsı yüzünden ne hallere geldi.

Allahtan basketbol şubesine karışamıyor tek heyecanımız o kaldı.

0|0
    0|1
    • hazımsızlık yapma izle videoyu bir daha elinde metin verilmiş adam yoktu beşiktaşlı :D

• Köybaşı feneve koy baßı kamka

0|2
    0|1
    • izledin mi bırak şimdi bunları sağlıklı bir beyinle cevap ver, adamın açıklamasını, beşiktaşlıların bu tavrı çok çirkin buluyorum kendi futbolcunuzu eskiden oynayan adamı niye eziyorsunuz ki garip bence

• Ne oynamsi mk kaç yıldır sakat bu sene oynadı sonra koydu başı

• sana fena koymuş bu durum takma kafanı

Yükleniyor...