En son ne zaman iyilik yaptınız ve yaptığınız iyilik neydi ?

En son ne zaman iyilik yaptınız ? vicdanınızla ama, içinizden bir ses bu kişiyi veya canlıyı burada böylece bırakamazsın dediği durumlar.

link buradaki videodan esinlenerek sorduğum bir soru, sizde izleyebilirsiniz.

Güncellemeler:
ben yaptığım iyiliği burada reklam etmem, ben mütevaziyim diyenler gizli seçeneğini açık bıraktım, oradan gizli yorum yapabilirler.
burada bizlere o çok önemli öğütü veren arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. teşekkürler sizler olmasaydınız yapılan iyiliğin reklam edileceğini zannederdik. diyorum gizliyi açık bıraktım, isteyen reklam etmek istemiyorsa gizliden yazsın, yok arkadaş illaki girecek soruya, " ne yani yaptığım iyilikleri reklam mı edeyim." yazıp çıkacak. Soruyu arkadan anlamazsa olmaz. anlamıyorum buraya yazmışım, türkçe de yazıyorum nasıl olur da anlamıyorsunuz. okuduğunuzu anlamada bir sıkıntı var gibi

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• İnsanlar işlerine gelince değilde vicdanına değince iyilik yapsalardı bugün çıkar ilişkileri değil böyle gerçek ilişkiler yaşanırdı ! Ben her zaman vicdanımı sorgularım .Bir insana gülümsemek bile haktır bu yüzden elimden gldiğince kötülük yapmam ben :)

0|0
    0|0
  • Bunları söylemeyecek kadar mütevaziyimdir.. Yapılan iyilikte, kötülükte gizlidir.Ben şunu şunu yaptım, dersem nerede kaldı bunun hayırı...Böbürlenmek için iyilik yapılmaz.Allah yapanı da yapmayanı da nasıl olsa görüyor.

0|0
    0|0
    • gizliyi açık bıraktım o yüzden bende. bizde bunu biliyoruz. Ayrıca en iyi din vicdandır, islam değil. İslamda kadına şiddette var aynı zamanda, kölecilikte var, vs. bunlar da kötülük ama. Şimdi iyilik dinden geliyor deme bana, iyilik kişinin vicdanından geliyor. bende böyle düşünüyorum belirteyim dedim.

• Eğer söylersen iyilik olmaktan çıkar değil mi... Neden bir iyiliğimi anlatarak araya vereyim ki?

0|0
    0|0
  • iyilik yaptım denize attım.

0|1
    0|0
  • Çook uzun zaman olmuştur ,hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • ne zaman iyilik yaptıgımı hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • yapılan iyilik söylenmez.sag elin verdigini sol el bilmemeli öyle degilmi..

0|0
    0|0
  • burada sımdı yaptıgım ıyılıklerımı sayayım gunluk yapıyorum

0|0
    0|0
  • bugün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hatırlamıyorum .

0|0
    0|0
  • hic bir zaman yapılan iyilik anlatılmaz.. ve yapılan iyiligi başkaları tarafından fark edılıp anlatılmalı cevreye halka dunyaya

0|0
    0|0
  • apartmana girerken arkamdan gelenler için asansör çağırdım bunu hep yaparım haberleri olmaz ben de asansörü kullanmam genelde yürüyerek çıkarım... yeahh

0|0
    0|0
  • bana en son ne zaman kötülük yaptın diye sormalısın :D

0|0
    0|0
  • Yaşlı bir teyze ve amca yol sormuşlardı onu tarif ettim. teyzenin birine tramvayda yer verdim ilk aklıma bunlar geldi :D

0|0
    0|0
  • 2 gün önce el kadar bebeyi(kedicik) köpeğin ağzından aldım.. sokaktaki bütün kedileri aç bırakmamaya çalışıyorum ;)

0|0
    0|0
  • anneme istediği miktarı vererek..

0|0
    0|0
Yükleniyor...