Tuttuğunuz takımı tutmanıza kim vesile oldu?

Tuttuğunuz takımı yazmak zorunda değilsiniz isteğe bağlı. Kim sizin ... takımının taraftarı olma konusunda önayak oldu.

0|0
16|23

En İyi Erkek Görüşü

• Halk'ın Takımı; ''FENERBAHÇE''

0|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 16

• Sülale Fenerli.

0|1
    1|0
  • Ailede herkes galatasaraylıydı, ben de aykırı olmayı sevdiğimden dik gittim babama. 3 yaşımdan bu yana fenerbahçeliyim.

0|1
    2|0
  • hatırlamıyorum aslında 3 ihtimal var

Babam çok geyik :D alem adamdı rahmetli... her yıl kim şampiyon olursa onu tutardı.. takım şampiyon olduğu yıla denk gelmiş olabilir..

annem aşırı fanatikti ondan etkilenmiş olabilirim dicem ama genelde anneme dik giderdim o yüzden bu en zayıf ihtimal :D

abime hayrandım.. ona yalakalık olsun diye tutmuş olabilirim :)

0|1
    0|0
  • Bizde baba geleneğidir.

0|0
    0|0
  • babam

0|1
    0|0
  • bizde gs'li olunmuyo doğuluyo genlerden ırsi.

0|0
    0|0
  • içimden geldi galiba

0|0
    0|0
  • kimse olmadı,ailede tek Beşiktaşlıyım.kendim sevdim:)

0|1
    0|0
  • Sebep bir insan değildi.

0|1
    0|0
  • küçükken armasını çok beğendiğim için tutuyodum ama herşeyiyle çok seviyorum takımımı hiçkimse için tutmadım hiçkims içinde değiştirmem, en büyük BEŞİKTAŞŞ <3 <3

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ve Galatasaray benim tuttuğum takım değil TUTULDUĞUM takım :)

0|0
    0|0
  • Babacım başta olmak üzere sülale çok iyi Galatasaraylı..

Beni zorlamadı bu takımı tutacaksın diye ama biliyodum içten içe Galatasaraylı olmamı istediğini.. Nasıl oldu bilmiyorum ama bir baktım deli Galatasaray'lıyım <3

0|0
    0|0
  • kimse biri kafam fenerli ol dedi biri CİMBOMLU ol dedi biri bjkli ol dedi ve ben sarı kırmızı bana asaletli geldi diye onu seçtim, küçüktüm amcam fenerli olmazsan seni çöpe atarım dedi ama takmadım tabi.

0|0
    0|0
  • bursasporluydum yıllardır kımse vazgecıremıyordu benı aılem bıle ama sevgılım gslı yaptı benı :D

0|0
    0|0
  • Iki tane var, sebep döneklik.

0|0
    0|0
  • kimseeeeeeeeeeeee

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• renklere aşık oldum

1|1
    1|0
  • Aklımın ermediği zamanlarda mahallenin bakkalından alınan topun renkleri. Yani bakkal vesile oldu :)

0|1
    0|0
  • Baba tarafıda ana tarafıda full Galatasaray, bir tane başka kan karışmamış. Erkekte çok. Kendi kendimizin taraftar grubuyuz.

1|0
    0|0
  • bizim babadan ogula geçiyor babam 70li yıllardaki fener kadrosunu ezbere bilir diyoki ozamanlar gs taraftarı yok denecek kadar azdı ülkenin %70i fenerliydi filan çok güzel günlermiş hep fenerle ts şampiyonlukta çekişiyomuş

0|2
    0|1
  • kimse zorlamadı ben kendi isteğimle seçtim Fenerbahçeyii

0|1
    0|1
  • rıdvan dilmene olan sevgim beni FB li yaptı.çok sevdiğim bir oyuncuydu

2|1
    0|0
  • Babam..

Küçükken ettiği küfürleri duyardım, demek ki cimbomda hayat varmış, birasınıda yudumlardı aynı zamanda.

aılede tek annem fenerli çıktı, derbılerde omuz atarım yanyana olunca, yalnız anne ıste fazla sevınemıyorsun yanında fasdfasdas

0|1
    0|0
  • Hocam ilkokul hocam :)

0|1
    0|0
  • İsmim konduktan sonra babam kulağıma fısıldamış; "Ezele kadar Fenerbahçe" diye.

0|1
    0|0
  • Babam

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeli olunmaz..Fenerbahçeli doğulur.!

0|1
    0|0
  • ben doğduğumdan beri galatasaray lıyım.kimse vesile olmadı ilk formam juventus formasıydı :D

2|2
    0|0
  • Bi duvarda yazı görmüştüm ilk okumaya başladığım zamanlar.

Erkek adam renki takım tutmaz yazıyordu.O gün bugündür BEŞİKTAŞLIYIM

0|0
    0|0
  • Ben gözümü SarıKırmızı açmışım .. ismim bile galatasaraylı futbolcu ismi :D

0|0
    0|0
  • Kimse.

Küçüklükten beri Galatasaray'a karşı bir sempatim var.

0|0
    0|0
  • Aslan Kral ;)

2|0
    0|0
  • Kendimi bildiğimde Galatasaray deniyordu başka bişe denmiyordu sonradan anladım ki ne doğru bir tercih yapmışım ama sorarsan kim diye babam derim bana o formayı giydirdiği ilk gün hala aklımda

0|0
    0|0
  • Kimse vesile olmadı. Aslında dayı tarafı beni fbli yaptılar. Kanım uyuşmadı, kendi kendime bjkyi seçtim. 15 yıldır beşiktaşlıyım asdasd

0|0
    0|0
  • Mayıs ayları..

0|0
    0|0
  • abim dogar dogmaz galatasaraylı yaptı secım hakkı bırakmadılar bize gerci memnunum:)

0|0
    0|0
  • Tanıdım ve Aşık Oldum..

Galatasaray'ıma ♥

0|0
    0|0
  • Babam ve amcam

0|0
    0|0
Yükleniyor...