İsmail Köybaşı'nı Gökhan Gönül'ün rövanşı olarak görenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

İsmail Köybaşı'nı Gökhan Gönül'ün rövanşı olarak görebilenler var. Onlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Çok komikler.
    17% (3)45% (31)39% (34)Oy Ver
  • Trajikomik.
    44% (8)33% (23)36% (31)Oy Ver
  • Öyle düşünebilecek kadar akıllı (!) biri olduğunu sanmıyorum.
    39% (7)22% (15)25% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 21

• Gökhan Gönül olayı Beşiktaş'ın birinci kazığıydı. İsmail Köybaşı'yı Fenere iteleyerek 2. kazığı attı.

1|10
    0|2
  • İsmailin Beşiktaşta oynaması boyunca yaptığı tek iyi şeydir Fbye gitmesi :)

0|3
    0|0
  • Kim bu ya koybasisi.. Aziz bey açıklasın bunu neden alındığını? Bu saçmalıklar devam ederse ronaldoyu messiyi alsan gitmem maçlara. Fb kulübü hayır kurumu değildir

0|2
    0|0
  • bence zeka sorunları var diyorum bende:))
    Türkiyede nedense bu transferler çok abartılıyor

0|2
    0|0
  • Beşiktaş 2-0 önde.

0|3
    0|0
  • Beşiktaşlıyım. Doğrusu İsmail'i kaybetme karşılığında Gökhan Gönül transferini onaylamazdım. Bu İsmail'i beğendiğimden değil. Zekasının düşük olduğunu düşünüyorum. O yüzden bazı maçlarda iyi performans sergilese de her an bizi yakabilecek bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Lakin hem yaşı, hem de oyunuyla iyi bir yedek olurdu. Önünde 30lu yaşlarda bir Kolarov harika olurdu. Şimdi 27 yaşındaki İsmail'i kaybettik. 32 yaşında Gökhan Gönül'ü aldık. Bence iyi olmadı. Gönül'ün İsmail'den iyi olduğu tartışma götürmez ve FB'ye etkisi daha çoktur. Çünkü gözde bir oyuncuydu. İsmail ise beğenilmeyen. Ama Gönül yerine başkası da alınabilirdi. Mesela Wiel'i biz alabilirdik. Wiel-Beck, Kolarov-İsmail harika olurdu.

0|1
    0|0
  • Uğur Boralı BJK aldı gıdım fayda alamadılar ve Uğur Boral'ın Avrupa'da acayip piyasası vardı, bunda da öyle olacak emin olun çocuğun basın açıklaması yaparken suratını gördük morali acayip bozuk ki Uğur Boral'a tepki koyan yoktu morali iyiydi 1 sene sonra satmak zorunda kaldılar.

0|0
    0|1
  • Aziz yıldirımin saçmalıklarından biri daha, egosu yuzunden fenerbahceyi darmaduman etti.

0|2
    0|0
  • nispet eder gibi bir transfer oldu sezon sonu şutlanır zaten

0|1
    0|0
  • Komik harbi koyun zihniyeti tam Asdf

0|1
    0|0
  • 1.750.000 € Yıllık
    900.000 € İmza Parası
    15.000 € Maç Başı
    Harbi koydu başı

0|3
    0|0
  • Mustafa pektemek ile de ilgilenseler keşke

0|2
    0|0
  • İsmail köybaşı fenere koybaşı dedık adam gıttı koydu da sonra doneklık yaptı bıraz :D

0|2
    0|0
  • biri 3 yıldızlı takımdan 2 yıldızlı takıma gitti, diğeri 2 yıldızlı takımdan 3 yıldızlı takıma geldi.

0|0
    0|4
  • Hiçbir Fenerbahçelinin bunu bir rövanş olarak gördüğünü sanmıyorum. Bu yalanı ancak cinconlular ya da 8eşitaşlılar kendi kendilerine uydururlar ^^ İsmail Köybaşı bir transfer hatasıdır ^^ Türkiyenin en kötü sol bekidir.

0|1
    0|2
    • Adama Fenere koy başı dedik adam da yapabileceğinin en iyisini yaptı ahahahaha.

• Ulan -18 bebesin. Daha yürümeyi bilmiyorsun kalkmışsın sokuk bir takımın 20 senede 1 gelen şampiyonluğunu kutlamaya çalışıyorsun. Ulan sen daha portakalda vitaminken bu takım en son şampiyonluk görmüş. Sen hala konuşuyor musun utanmeden bebiş?

• Bundan sonrasını konuşalım Aziz batırsın da sizi bir biz de üst üste şampiyonluklarımızı kutlayalım. G*t gibi kaldın ak.

• Alakasi yok

0|0
    0|3
  • Euro2016 performansına bakarsak mantıklı bence :)

0|0
    0|1
  • Futbol insanlar neden kızıyor şaşırıyor... herkes kendini düşünmek zorunda

0|0
    0|0
  • 3 büyükler değil aslında 3 salaklar bunlar.

0|0
    0|0
  • Fikret orman çok akıllıca işler yapıyor adam deha çıktı, bizim mal Dursunun yerine böyle biri gelse keşke :(

0|3
    0|0
  • İsmail köybaşının çalımı yazın youtubeye türkiye maçındaki :D yavaş yavaş geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...