Genetik nasıl anlaşılır?

Arkadaşlar iyi genetik kötü genetik olayı nedir? Bizim genetiğimiz nasıl nasıl anlarız?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Çirkinsen hastaysan kötüdür

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dışardan bakılınca genel olarak vücudun hoş duruyorsa genetik iyidir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• İnson genomu standardtır. 23 kromozom çifti var. 22 çift otozomal diğer bir çift cinsiyeti belirleyen.
    Yalnız insan genomunu oluşturan proteinler farklılık gösteriyor. Tahminen insan genomu 20 bin, 25 bin protein kodlayıcı gen içeriyor.
    Ben konunu uzmanı değilim. Bunlarda bizim farklılıklarımızı gösteriyor. Birde Spermden doğum zamanına kadar oluşan protein dizilimlerinde, etkilenmeler dış faktörler, hava yer koşulları, stress durumu bla bla dış etkelerinde etkisiyle genetik olarak iyi ya da kötü olmamızı etkiliyor.
    Tam satamadım ama üç aşağı beş yukarı böyle yani. Zaten Genetiğimizi uzun vadeli olarak bozuyorlar başta İsrail olmak üzere. Dünyadaki en akıllılar orda maşallah. Adamlar bütün orjinal tohumları biriktiriyor. Genetiği oynanmış ya da kısır tohumları kullana kullana uzun yıllar neticesinde bizimde genetik yapımızda bozulmalar oluşacak.

0|0
    0|0
    • Vücut kas gibi şeylerden bahsettim 😅

• Kas yapısı, kas liflerinden oluşuyor. Tip 1, 2,3 var falan. Bu da genetik ile ilgili ve şans tabi. Herkesin kas yapısı iyi olamıyor. Arnould mesela şanslı peyz... mükemmel kas yapısına sahipti. Tabi sadece görsel olarak. Kimisi kas yapısıyla çok güçlü olabilir kimisi kas yapısıyla çok iyi kondisyonlu olabilir. Kas yapını bilip ona göre antrenman yaparsın. Topuktan alınan örnekle belirleniyor labora... Ya da sen test edeceksin. Yöntemleri var.

• Genetik sorunu diye bişi olamaz olsa messi de sorun olurdu.
    Spor yap düzenli gelişim gösterir sen genetik iyi
    Fazla gelişim olmuyor sa biraz daha kötü

0|1
    0|0
  • turklerinki genelde kotu bunu bil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...