Harcamalarımı nasıl kısabilirim?

Herkese merhaba;

Bugün kredi kartı ekstrelerime baktım..tabi ki parayı babam ödüyor.Bi tanesinin 153 diğerinin 180 tl.Bütün harcamalarımı kredi kartından yapıyorum neredeyse.Dışarıda okuyorum.Bir de yurt parası var.Harcamalarıma baktığımda çoğu boğaza ve iletişime gitmiş.Ben harcamalarımı nasıl kısabilirim.Bana bir akıl verin.yani gezip tozan bir Nisan da değilim ama dışarıda okuyunca illaki para gidiyor.Napmalıyım babam öff dedi.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• 333 TL nin içinde yurt parasıda varsa , bir bayan olarak bana göre fazla değil... iletişim olarak operatörlerin çok güzel kampanyaları var , bunları takip ederek kullanımın için en avantajlısını seçersen biraz kar edersin. Boğazdan çok fazla kısabileceğini sanmıyorum.

Babanda haklı bu devirde çocuk okutmak zor. Maddi durumunuzu bilmiyorum ama maddi konuda sıkıntı olmadığı halde baban tutumlu davranmak istiyorsa biraz yanlış olur.

0|0
    0|0
    • hayır bunlar sadece kredi kartı borçlarım yurt parası içinde değil.Valla zor benim bu seneye kadar problemim yoktu bu sen başladı.Dersane de olunca.

• o zaman biraz keyfine düşkün gibisin , yemek olaylarında ve telefondanda çok sık konuşan ve nete giren birisisin ki 333 tl kadar harcaman oluyor. biraz arkadaşlarına hesap ödettirmeye çalış ne diyelim :)))

Erkekler Ne Diyor 4

• Öğrencisin kısamazsın :D Kısarsan aç kalırsın :D

0|0
    0|0
  • Ana ne gzel. İmrendim yeminle. Az önce mesaj geldi. bin küsür ... boğaza gidiyorsa acıma. ye gitsin. Ama ıvır zıvırın varsa onlardan kıs.

0|0
    0|0
    • boğaza gidiyor:( ıvır zıvırm yok.pra gitmesin diye kıyafet bile almıyorum.harcamalrım boğaz+iletişim(aylık cep tel kesin 30 tl diyordur bir de vın param var o da 30 etti mi 60) işte fotokopi parası falan.yurt parası (174 tl) of kısacağım ama.

• nasıl yaşıyorsun o kadarcık parayla banada öğretirmisin :)

0|0
    0|0
  • Harcamalarını ancak operasyonla erkek olarak kısabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zaten azami bir parayla geçiniyormuşsun; ne öfü? o parayla baban yaşasın.

0|0
    0|0
    • azami parayla derken?Çok mu harcıyorum?

• özür dilerim; az demek istemiştim.

• valla kardeş babam anlamıyor.telefonda bir öfledi ağzını rüzgarı buraya geldi valla.

• keske butun babalar off dese bızımkıler karta el koydu

0|1
    0|0
  • telefon tarifeni değiştirmekle başla yemekleri de okul kantininde ve yurt kantininde ye.

0|0
    0|0
    • yaa yemekleri yurtta fiş var.Devlet yurdunda kalıyorum sabah fişi 2.20 akşam fişi 4.5 tl yani sabah öğle halloluyor da üstüne gene de başka alacağın şeyler oluyor koyuyorsun.Valla para boğazıma gidiyor.Bi de benim fotokopi param çok oluyor ya.

Yükleniyor...