Bu satış danışmanı kızın yerinde siz olsanızda aynı şeyi yapar mıydınız?

Merhaba arkdaşlar bu sorum özelikle kızlara ben bir eşcinselim öncelikle bunu belirteyim bugün kadıköyde bir butiğe girdim baktım bir kızcağız var satış danışmanı hemen bir elbise baktığımı söyledim çook yardımcı oldu hiç garip bakmadı kötü bakmadı laf söylemedi adete bir bayan müşteriye ne yapılması gerekiyorsa yaptıı wlla fikirde verdi denedim onada gösterip fikirini aldım ve sonra elbiseyide aldım :) size sorum şudur kızlar sizde o kızın yerinde olsaydınız bana aynı şekilde yardımcı olurmuydunuz ya da nsl davranırdınız?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• kendi adıma konusuyum escınsellerı sevıyorum sempatık gelıyor erkek escınseler

1|0
    0|0
    • sende fikir veririsin yani :)

• teşekkürler çok sizin gibi kişilere ihtiyacımız var :D

• rıca ederımolması gereken bu

Kızlar Ne Diyor 7

• Açıkçası tipine bağlı. Şuanda erkek gibi görünüyorsan dalga geçtiğini düşünüp sinirlenirdim. Ama kadınsı giyiniyorsan elbette seve seve yardımcı olurdum.

0|0
    0|0
  • belki aynı şekilde değil ama gayet normal davranırdım. garipsenicek bir şey değil bence

0|0
    0|0
    • denemeye kalksam denetirimiydin ben çok memnun kaldım gerçekten yaaa :P

• istesem de dawranamazdım ne bilim yaa tuhaf

1|0
    0|0
    • nsl ama herkes müşteri deikmiki yaa ?

• İllaki, ama dikkat et asik olcak gibisin kiza :D

0|0
    0|0
    • oldum bile sanki :)

• sen o kızı bir görseydin ama:P hem bizikisi öyle bir aşk değil onun gibi olmak istedim sadece

• Sevgilimi mi bilmicem :)) :p

• İşini yapıyor sonuçta,normal olanı yapmış

0|0
    0|0
  • kim olduğun naısl biri olduğun ilgilendirmezdi yaptığım satışa bakardım ben

0|0
    0|0
    • o halde görüp yakışıp yakışmadığı hakkında fikir verebilrimyidin .)

• muhtemelen yakışmamıştır kandırmıyalım birbirimizi çarpık bacaklısındır kesin :)

• yaa wlla değilim bacakalrım çok düzgün hatta kız şaşırdın göründe :D

• aynısını yapardım da artık pembeli bir üyelik açmanın zamanı gelmemiş mi ?

0|0
    0|0
    • ben direk öyle açardım aslındada sonrada henüz daha kızlığı yeni öğreniyorsun nedne bizi kandırıyordun diye tepki gelir bu sfer diye böyle yaptım :)

Erkekler Ne Diyor 4

• ya abisi defol git ya her gün aynı cins cins sorular nasıl bir fantezin yorumlara bakıp çekiyonmu anlmadımki ya ne salak salak soruların var moderatör sil şunu allah aşkına ya

0|0
    0|0
  • Ne mutlu ona. Bağnaz fanatizmini yenmiş insan bulmak zor bu devirde.

0|0
    0|0
  • gerekli egitimi ve kültürü almıs insanların davranacagı gibi davranmıs. seversin sevmezsin yadırgarsın yadırgamazsın ama saygı göstermeyi bileceksin. o da ancak ilk cümlemle ögreniliyor

0|0
    0|0
  • bende aynı şekilde davranırdım müşteri sonuçta

0|0
    0|0
Yükleniyor...