Sevgilimin iş yerinde çalışan kadının oğlu...

Sevgilim ile 11 aydır çıkıyoruz. Erkeklerle asla konuşmayan benım yanımda bile fazla konuşmayan utangaç çekingen bir insan sevgilim. Bugun iş yerinden almaya gittim. İşyerinin çıkışının 100 metre ötesinde falan bekliyodum falan. Sonra bu sevgilimle işyerinde çalışan kadınla çıktı falan. Sonra kadının oğlunun yanına geldi. Sevgilim bunlara iyi akşamlar dedi. Oğlanda iyi akşamlar dedi ve yanıma geldi sevgilim.Kime iyi akşamlar dedin dedim ikisine dedi. Sinirlendim çok sinirlendim. Çünkü daha geçen gün sevgilim kardeşim yaşındaki kıza selam vermememi söyledi. Konuşmamamı söyledi.. Ya biliyorum biraz saçma ama. Kendisi selam verme diyor konuşma diyor. O iyi akşamlar diyor oğlanda iyi akşmlar diyor. Onu öyle görünce kafayı yedim ya! Ne yapmalıyım sizce şimdi

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• iyi akşamlar demenin neresi kötü hangi çağda kaldın sen

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• birazcık basit bir sorun mu sanki:S

0|0
    0|0
  • Ne var ki bunda sevgilin kadına ayıp olmasın diye demiştir,gayet doğal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Altı üstü İyi akşamlar demiş görende öpüştü falan sanacak anasını satım. büyütme bu kadar.

0|0
    0|0
  • Ama onunkisi is geregi saygisizlik olmasin diye o sende bu nedenle yapiyosan acikla ama abartacak bir sey yok yuh artik kiskanclik anladikta bu son noktaydi gordugum :D

0|0
    0|0
  • olayı siineye çek neden bu kadar abartıyosun bunu aranızda halledin dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...