Erkek arkadaşımın hırkasını giydim

Bugün birkaç yıllık bir erkek arkadaşımın çok üşüdüğüm için hırkasını giydim ve çok güzel de parfüm kokuyordu. Bunu tam ona söylerken diğer arkadaşlar duydu dalga geçtiler falan, ben çok takmadım ama arkadaşım bir garip oldu. Kızlar giymekle hata yaptın falan dediler içime dert oldu ya, hayır her şey bir yana mühim birisi de duydu bunu iyi olmadı hiç :) bir erkeğin hırkasını gitmekte yanlış mı yaptım, yanlış mı anlaşıldım acaba

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• vallahi empati kurarak cevam vereyim; şahsen ben; sevgilim üşüse değil hırkayı, atletimi bile giydiririm ona. ya da bana sormadan kendisi almış giymiş diyelim. o da önemli değil. istediği gibi giysin. hiç önemli değil. ha! ama arkadaşların neden seninle dalga geçtiler falan orasını ben de bilemem. ben de anlamadım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yok yok insanlık yapmış üşüme diye...Sende üşümemek için giymişsin ne olacak :D

0|0
    0|0
  • bir kıyafeti giymek neden yanlış anlaşılsınki.

O kızlar faşist. Senide kendilerinin düşüncelerine ınandırmaya calısıyolar

0|0
    0|0
  • durma üstünde. bişey çıkmaz bundan.

0|0
    0|0
  • derviş hırkası değil sonuçta.. abartma...

0|0
    0|0
  • muhım bırı nabtı sorun cıkardımı pekı

0|0
    0|0
  • hayır yanlış falan yok ortada.

zeka seviyesi düşükmüş o dalga geçenlerin

0|0
    0|0
  • artık o kadar genelleştirildi ki erkek arkadaş mı sevgili mi onu çözmeye çalışıyor insan sorunda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Açıkcası başta sevgilisinin hırkasını giydiğini düşündüm ama sonunda normal bir erkek arkadasının hırkasını gıydıgını ve bunuda hoslandıgın insanın gordugunu anladım.Bu gayet normal bence ya

0|0
    0|0
  • sevdiğin başkaysa çok yanlış bir hareket çocukçadır ama doğru dikkat et hareketler önemlidir

0|0
    0|0
  • çünkü o kızlar sorunlu !

0|0
    0|0
Yükleniyor...