Neden yağlarım var?

Ben 190 boyunda 78 kilodayım çok fazla kilom olmamasina rağmen göbegim ve yaglarım var ne yapmalıyım?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ona skinny fat deniyor sebebi hareketsizlik ve düzensiz beslenme. Kardio ve ağırlık çalış 4 ayda kurtulursun

0|1
    0|0
    • Evet hic hareket etmiyorum bilgisayar yüzünden ve çok sağlıksız şeyler yiyiyorum

• Bende bilgisayar mühendisiyim
      Baktım fiziğim kötüye gidiyor göbek zayıf
      Spora gittim Protein ağırlıklı beslenip ağır çalıştım o gereksiz yağlar gitti bide 8 saat uyurum

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 4

• Spor yap dostum en garanti yol :D
    Bende 187 99 um :D Ama yağ yok tavsiye ederim sanada 5 senelik emek gerçi benimkisi

0|1
    0|0
    • Ben eskiden kiloluydum kilo vermeden boyum çok uzayınca oldu herhalde

• Yağ kilolu gösterir dostum ben mesela gayet derli toplu kitap gibi duruyorum :D Tavsiem sende başka faydasını 6 ayda net bir şekilde görürsün

• hareketsizlik ve şeker, ben zayıf olduğum halde 5 kilo aldım karnım yağ kapladı, neyseki düzelttim...
    kardiyo yap, metabolizman hızlansın, sporu bırakma

0|0
    0|0
  • kaslarin yok demekki

0|0
    0|0
  • kardiyo yap ve az yemek ye. başka türlü kurtuluşun yok.

0|0
    0|0
    • Yani düzeltilebilirmi?

• İstikrarlı olursan düzelirsin. Sıkılmadan kararlı şekilde her gün uygulaman gerek.
      karbonhidrat tüketimini mümkün olduğunca azalt. sporu aç karnına yap. spordan sonra karbonhidrat çok çok az tüket. bu şekilde yaparsan vücudun yağ yakması kaçınılmazdır. çünkü aç bir mideyle yapılan sporda enerji ihtiyacını yağ depolarından yağ yakarak karşılamak zorunda. mideni tamamen aç bırakma ama kalorisi düşük hafif yiyecekler tüket. yani seni ayakta tutsun midedekiler ama ihtiyaç duyacağın enerjinin çoğunu da yağlardan karşılasın vücut.

Yükleniyor...