Squat yapabilir miyim?

4 aydir spor yapiyorum, 85 ile başladım su an 62yim 58 kilodan sonra squata başlamam doğru olur mu?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• yapamasin cezalisin kizim git derslerini calis hemen!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben 61 kiloyum 5 ay ara vermiştim spora 3. günümde daha squat yaptım sadece daha hafif çalıştım sende hafif çalışırsın

1|0
    0|0
  • Olur

1|0
    0|0
  • Başla başla geç bile kalmışsın

1|0
    0|0
  • 60 kilo da yapmanı tavsiye ederim ben spor hocasıyım öğrencilerime o kiloda yaptırıyorum.

1|1
    0|0
    • hocam ben bir şey sorucam izninizle ramazandan önce baya fitleşmiştimhani 10 km durmadan koşabiliyordum 150 mekik 75x 10kg dambıl vb yapabiliyordum şimdi ramazan geçti baya hamlamışım 3.5 km zor yaptım geçen gün 50 mekik 50x 7.5 kg dambılda kaldım eski kondisyonumu nasıl kazanırım? bir de ben son bir yılda 104 ten 86 ya düştüm boyum 1.85 ne kadar spor yapsamda alt karındaki yağlar gitmedi bacaklarım inceldi kaslandı popo kalmadı kollarım yağları azalıp kası arttı memeler gitti ama o alt karındaki yağlar daha gitmedi daha fazla kilo vermemmi gerek yoksa sporla çözülür mü? hangi hareketleri önerirsin eskiden 36-38 bedenpantolon xl-xxl tişört giyerken şimdi extra slim fit 30 beden pantolon slim fit small bile oluyor başınızı ağrıttıysam kusura bakmayın :)

• başlayabilirsin ama yaparken kalçanı dışarı çıkar ki belin ağrımasın ve dizlerin parmak ucunu geçmesin..

1|0
    0|0
  • Evet başka

1|0
    0|0
  • Denemekte fayda var

1|0
    0|0
  • Nasil kilo verdin?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4