Yüzden kilo aldıran hareketler var mı?

Yaa yüzük çok zayıf istiyorum ki yüzden kilo alım siz bir yöntem biliyor musunuz?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Karbonhidrat ve yağ :D
    Tabi coşma diğer bölgelerde orantılı olarka kilo alır :D Ama kızlara zayıf yüz daha çok yakışıyor bence tabi uzun boyluysan. Kısalar tombik daha iyi oluyor kısalar tercihimdir ama :D

0|0
    0|0
  • vücuttan kilo alırsan yüzüne de yarar

0|0
    0|0
  • Bende baya araştırmıştım sana saçma gelebilir ama ağzını nefesle doldurup bekleyebildiğiniz kadar bekleyin sürekli tekrarlayın diyolar.

0|0
    0|0
    • Hafi yaa beklerim peki başka var mı onerdigin

• Yüzden Kilo Alma Egzersizleri
      Yüzden kilo almak için en önemli nokta yapılan egzersizlerdir. Yapmanız gereken egzersiz şu şekildedir: Daha dolgun yüz hatlarına sahip olmak için gün içerisinde aklınıza geldikçe ağzınızdan yanaklarınız şişene kadar nefesi alın. 30 saniye boyunca yanaklarınız şişik bir şekilde bekleyin ve sonrasında birden değil yavaş yavaş nefesi bırakın. Yüzden kilo alma yapılacak olan beslenme ve egzersizler sayesinde biraz zaman alsa da etkili bir şekilde gerçekleşecektir. Eğer beslenmenizde yaptığınız değişiklikler kilo almanız için yeterli gelmiyorsa dışarıdan alacağınız ek gıda desteği ile de bunu sağlayabilirsiniz. Vitamin yardımıyla veya supplement ürünler dediğimiz protein tozu, karbonhidrat tozu gibi ek gıdalara başvurabilirsiniz. Bu ürünleri ara öğünlerinizde tüketerek kilo alımını hızlandırabilirsiniz

• Yalnız şöyle bir sorun var benim bacak kısmı kilo almaya elverişli ama bel omuzlar yüz kilo almıyor işte orantilamak istiyorum özellikle biraz yüzden almak istiyorum

• Hahaha botokss

0|0
    0|0
  • Biz yüzü tombik olana patates diyoruz alma bence :D

0|0
    0|0
  • az konuş dalga geçmiyorum bu arada

0|0
    0|0
  • yüzünü fazla hareket ettirmezsen kilo alır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...