Vücut Geliştirmeden Anlayanlar Bir Bakabilirmi? Acil?

Protein tozu kullanmıyorum. Saat 11 gibi spora gidiyorum 13 dede eve geliyorum ve saat 14.30 gibide tavuk ve makarna yiyorum sizce yanlismi?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Porsiyonun küçüklüğüne bağlı sebzeli tavuk yiyebilirsin ya da tavuğun yanına yeşil salata yapabilirsin makarnayı hayatından çıkar

0|0
    0|0
    • Neden makarnayi cikartayım?

• Patatesi kızartarakmı yiyorsun yoksa haşlayarakmı?

• Haşlayarak patates salatası gibi yapıyorum bol roka ve tere otuyla

En İyi Erkek Görüşü

• 5 senedir yapıyorum 99 kiloyum 187 boyum protein tozu kullandım ama bende 1 yıldır kullanıyorum yani 4 sene toz kullanmadım. Daha geç gelişim oluyor kullanmayınca ama ben daha çok kalıcı olduğuna inanıyorum.
    Dostum 500 gr tavuk göğsü tabakları satılıyor ondan al her gün 1 tane öğlen yarısını akşam yarısını ye haşlayarak. Akşam yemeğinide yiyorum ben ayrıyetten.

0|1
    0|0
    • Alternatif olarak ton balığıda tüketebilirsin daha çok ama tek tek yazarsam çok uzun olur.

• Peki agirlik arttirmam için ne yapmam lazım iyi beslenmedigimdenmi olmuyor acaba

• Dostum sürekli arttırma ağırlıkları yani seni zorlasın yeter alıştıkça arttır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Dostum antrenman sonrası kas glikojenini doldurman adına ve vücudu kas yıkımına uğratmamak adına zaten çok geçmeden hemen yemen lazım.
    Kasların antrenmandan sonra çabuk ve hızlı sindirilen bir besine ihtiyacı vardır. Mesela lor peyniri yiyebilirsin antrenmandan hemen sonrası.
    Ondan sonra da tonbalığı tavuk göğsü vs yiyebilirsin makarna veya bulgur pilavı ile beraber. Ya da hangisini istiyorsan :)

0|1
    0|0
    • Dostum peki ben biraz zayifim ve sporda ağırlık arttırmada zorlanıyorum. Ne yapmam lazim

• Peki bu mısır gevrekleri zayiflatmaz dimi?

• Sanmıyorum sadece mısır gevreği yemezsin ama dimi :D

• Vucut gelistirmekten anlayan biri degilim ama vucut gelistiren birinin yüksek protein almasi lazim. Karbonhidrat ve yagli besinleri de oldukca az tuketmeli. Yani makarna bozmuş senin işi biraz.

0|0
    0|0
  • antrenmandan sonra ne kadar erken yersen o kadar iyi

0|0
    0|0
  • Koca günün tavuk makarnayla geçiyorsa yanlış

0|0
    0|0
Yükleniyor...