Evet doğa sever kapmçılar bir kampçının olmazssa olmazı nelerdir?

Evet ufak bir listeyle başlamak istiyorum...
1- 2 adet çadır (Biri konaklamak biri yiyecek vs istiflemek için... )
2- Su matarası
3-Bıçak , Balta gibi kesici aletler.
4- El feneri - Kafa lambası
5- Bolca Pil
6- Ağrı kesici ve miğde için olan ilaçlar.
7- Çakmak ve Kibrit
8- Konserve ve bilimum yiyecekler
9- Tuvalet kağıdı
10- Giyisi ve iç çamaşır
11- Karabina
12- Parakort ip
13- İşaret fişeği
14-Pusula
15- Uyku tulumu
16- Yedek ayakkabı
17- Yağmurluk
18- Kazak ya da uzun kollu birşeyler.

Bu liste camping alanlarında genelde yarıya düşmektedir... Aklıma bunlar geldi şimdilik siz'in aklınıza neler geliyor?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• sivrisinek vs için sprey
    ufak bir ilkyardım çantası
    termos veya en azından termos bardak
    temizlik malzemeleri
    ıslak mendil
    çöp poşeti
    ıssız bir yere gideceksen çevre emniyeti için alarm türü şeyler

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Motosikletle kamp yaptigim için bu detece eşya alma luksu olmuyor cadirda tulumsuz uyuduğumu biliyorum :D

0|0
    0|0
    • Bende motosikletle yapıyorum ama alabiliyorum :) Büyük sırt çantası top case ve örümcek tamam bana pek yer kalmıyo ama olsun olduğu kadar :)

• Race motorları da ben hiç sevmiyorum çok rahatsızlar... uzun yol yapılmaz şurdan şuraya gidilmez trafikte ki manevra kabiliyetsizliğine hiç girmesem daha iyi :)

• Motordan çok buyuk bir rahatlik beklemiyorum acikcasi racing kullanamadim ama artciligini bol bol yaptim. Herkes sehir ici gidilmez diyor ama gidiliyor bence :D En uzun gidiş geliş 12 saatlik yola çıktım racing ile cok rahat olmasada cok keyifliydi sonucta uzun yol motoru değil onun keyfi başka yine olsa yine yaparım. Gidon turu en iyi olan cbr, oturuş olarakta cbr 600rr kendi sinıfinda en rahat buldum ben kendi adıma.

Erkekler Ne Diyor 4

• çadır

0|1
    0|0
  • yemek pişirmek için portatif kap, pilleri şarj edilir olanından kullan daha ii, çorap bu arada hiç kamp yapmadım benim tahminim bunlar

0|1
    0|0
  • Jipime atlayıp normal araçların gidemeyeceği bir yere atarı kendimi o dediklerinde her daim aracımda hazır bulunur

0|1
    0|0
  • Portatif masa sandalye, en az bir tane silah ve termos da olsun bence.

0|1
    0|0
Yükleniyor...