Yarım mekik ile?

Merhaba arkadaşlar. Ben 2 ayda 16.5kg verdim. İlk ay diyetle 10, ikinci ay spor ve daha sağlıklı bir diyet ile 6.5kg verdim. Günde 2.5 belki 3 saat ve sabah akşam yaptığım zaman yürüyüşlerimi 6-7 saati buluyor (yürüyüş). Sağlıklı ve az yağlı şeyler yiyorum. Ama bir türlü göbeğimi o kadar çok kaybedemiyorum. Yani bunun için 3 gün önce bir mekik programına başladım.

Mekik çekemiyorum!

Omuzdan kalkmam gerekirken belden kalkıyorum ve bu inanılmaz zarar veriyor. Hatta dün 75 tane çektim yarım saatimi aldı bu yüzden. Ondan sonra da uzandigim yerden kalkarken dahi omuzlarım değil belimden kalkmaya başladım. İnternetten alet mi sipariş etsem diye düşünüyorum. Ya da yarım mekikte işime yarar mı? Bugün 120 çekmem lazım, sabah 60 tanesini yarım mekik şeklinde çektim. Ve o dahi çok acı verdi, hissettim karın kaslarımı.
Yarım mekik işime yarar mı? Cidden bilgili olanlar yazarsa sevinirim. Sağlık söz konusu:)

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Mekik senin göbek yağını eritmez. Bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur.
    Şöyle tavsiye de bulunayım.
    Vücudun da yağ varsa. Sağlam diyet ve kardio ile yağ yakmaya başlarsın. Ama şöyle her insanın vücudu farklıdır. Vücudun da en kolay yağ yakan neresi ise ordan başlanır en zor yakılan yere kadar.
    Bendede o alt göbek yağı vardı 5 ayımı aldı orayı yakmam:)) kalp ritmini yüksek tut ve protein ağırlık beslen ağırlık çalış çok güzel yağ yakarsın. Yağlardan kurtulunca sakın basit şeker alma

0|0
    0|0
  • Yarım mekik fazla gelir çeyrek vereyim.

1|0
    0|0
  • Netten crunch ı aratıp yapmaya çalış olmuyorsa bacak kaldırma hareketlerini yap mekikten daha etkili

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...