2 gundur spora gidiyorum heryerim ağrıyor?

2 gündür spora gidiyorum heryerim agriyor yediklerimede dikkat ediyorum o kadar ter kaybina ragmen neden kilo veremiyorum

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• 2 günde olacak iş değil.
    sabırlı ol.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Normal.
    Iki gün gitmissin.
    Birden yüklenince agriyordur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ağırması güzel bir şey. Kaslarının çalıştığını gösterir. 1 haftaya kalmaz geçer. Verimli olarak kilo en az bir ayda verilebilir. Yediğine içtiğine yine dikkat etmen gerekir.

0|0
    0|0
  • Kaç senedir sporu vücuda okutmadıysan virüs bakteri sanıp savunma moduna geçmiştir.

0|0
    0|0
  • Zamanla verirsin. Heryerinin ağırması iyi. Sakin dinlenimde agrilarim gecsin diye birsey dusunme. Cunku o agrilar spira gidip calistikca geciyor. Emin olabilirsin . kilo işini kafana takma. Gün hesabi kilo veremiyom dersen ohoo.

0|0
    0|0
    • Onemli birşeyi eklemeyi unutmuşum. Hızlı kilo verirsen vucudunda çatlak çıkma ihtimalini arittirirsin diyeyim şimdiden.

• Daha herşey için çok erken

0|0
    0|0
  • Hamsın ondan

0|0
    0|0
  • biraz daha Zaman var vücudun şokta şu an bişiler değişiyor korumaya alıyor bir anda yeme içme kesme sakın ağrılar da normal ben 2 yıldır çekiyorum 😅

0|0
    0|0
  • 2 gündür gidip kilo veremiyorum mu dedin?

0|0
    0|0
  • 2 günde sporla kilo verelmez düzenli 3 ay şart

0|0
    0|0
  • Daha iki gün😂

0|0
    0|0
  • 10 günde belli eder

0|0
    0|0
  • Daha bir dur yeni başlamışsın sporda önemli olan sürekliliktir

0|0
    0|0
  • Lan dur daha dün 1 bugün 2 ruh hastasi misin sabret biraz

0|0
    0|0
  • Alışırsın bedenin alışık olmadığından normaldir bu

0|0
    0|0
  • Daha dur.2 gün olmuş gideli :D

0|0
    0|0
    • Durmak istemiyoeum ben hemen gitsin hshs

• 2 gunde agri gecmez
    2gunde kilo verilmez oke?

0|0
    0|0
  • 1 hafta bekle geçiyor

0|0
    0|0
  • Acı yok rocky

0|0
    0|0
  • Ilık duş güzel bir masaj ihtiyacın olan

0|0
    0|0
  • gel masaj yapayım canım iyi gelir :)

0|0
    0|0
    • Masör falanmisin

• evet, önce yarım saat masaj ardından 2 saat uyku seni yeniden doğmuş gibi yapacaktır...

• Metabolizman biraz ağır olabilir. Bunun yanında az yemek önemli değil gerekli olan proteini alamıyorsan yine de kilo vermen imkansız. Ölümünr aç kalmak da kilo verdirmez malesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bacim kusura bakma da sen otur otur otur, birden spor yapmaya karar ver ve yap. Vücudunun da bu tempoya 2 gunde alismasini bekle. 1 hafta sonra acıdan ağrıdan eser kalmicak. Kilolu musun bilmiyorum ama kilolu olduğunu varsayarak söylüyorum, o yağlar sana 2 gunde yerlesmedi ki 2 gunde hemen gitsin 😀

0|0
    0|0
  • 2 günlük sporla kilo mu verilir

0|0
    0|0
  • Agrılarını sev 😄

0|0
    0|0
  • Olur normall

0|0
    0|0
  • Daha cok az olmus

0|0
    0|0
  • Hamsın. Devamlı yaptıgında sorun kalmaz. Zayıflamak istiyorsan yüzmeni öneririm her yetin hareket ediyor

0|0
    0|0
  • 2 ay sonra tekrar tartil

0|0
    0|0
  • spor acısı sporla geçer

0|0
    0|0
  • Bir hafta falan geçsin 2 gün ne ki verirsin kilo ağrılarda hamlıktan vücut acılıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...