Karşı tarafın hoşlandığını bilip açılamamak..

Bir kız var, aynı sınıftayız. Ben ondan çok hoşlanıyorum, oda benden hoşlanıyor eminim. Normalde konuşkan kişilikler olmamıza rağmen ilişki konusunda ikimizde de ilk olacağı için çok çekingeniz. 1.5 ayı aşkın süredir bakışıyoruz. Artık kaçamak bakışları geçtik 1 2snlik uzun bakışmalar oluyor ve çok sık oluyor. Ama birbirimizden çok çekiniyoruz. Ondan çok hoşlanıyorum onunda benden hoşlandığını biliyorum ama yapamıyorum, açılamıyorum napmalıyım?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Once buna benzer konuslar cikti onun icin yazdiklarimi sana hepsini yaziyorum yapacagin bunlardan baska yok.

Simdi kardesim sana yollari soyluyorum bundan baskalari yok.

1.Eger diyosan ben kardesim kizin yuzune soyleyemiyorum facebookunu bulup ekliyiceksin ve konusmaya basliyicaksin kizin duygularindan emin oldugunda acilicaksin kizi bu yol ( uzundur sabir gerektirir. )

2.Yukardaki secenek bana gelmez diyosan kesinlikle ortak arkadasin varsa devreye sok kizin sana olan duygularini anlamaya calissin eger kiz iyi cocuk hos cocuk diyosa ilerlersin bir iliski kurar sevgili olursun ( Ne uzun Ne kisadir fazla yorulmassin bu yolda )

3.Simdi diyosun ben sabirsiz biriyim ama benden hoslandigini dusunuyorum diyosan gidip okul cikisi kizi durduracaksin musadeniz varda bir 5 dakka oturup konusabilirmiyiz diyiceksin seni tanimak istiyorum diyiceksin eger sizin icin uygunsa. Duygularini acik acik soyliyiceksin zate hoslaniyosa kabul etmese bile 1 haftaya kadar yeniden senle iletisime gecer.

Simdi diyosunki aga senin yukardaki siklari yapabilsemde emin olamiyorum durumdan

O zaman gidip arkadas olucaksin kizla ve onun guvenini kazanicaksin iyi yonlerini gosterip sana baglanmansini sagliyicaksin seni tanidikca sana daha cok baglanicak son noktada sevgili durumunu yapicaksin ve evlenirsin zate ondan sonrada Bu yol hem cok saglam ask temeli atmak istiyosan en iyi yol hem cok sabir isteyen bir sey ama son dedigimi yaparsan hem kizi daha cok kendine baglarsin hemde seni iyi bir taniyan kimse olusturmus olursun daha mutlu olursunuz. :) Uzun ama bunlardan baska yol yok. :)

0|0
    0|0
    • Ya usta kızın hoşlandığından eminim bir ağzıyla söylemediği kaldı. ama yapamıyorum. birazda korkuyorum. çünkü benimde onunda bir sürü karşı cins samimi arkadaşı var ve bu arkadaşlar ortak ama çekiniyoruz. direk ilişkiye başlamak ne kadar doğru olur ve bu ilişkinin temeli saglam olurmu diye korkuyorum çünkü ondan çok hoşlanıyorum.

• Ama bir yerden baslamak zorundasin gidip okul mu unimi neyse cikisi yakaliyicaksin 3 dakka konusabilirmiyiz sonra duygularini acicaksin daha ne kadar bekliyiceksinin ki mallik etme kiz elinden ucar gider zamani geri getiremessin onun icin bunu dusun ne oluyosa olsun de git cikma teklifi et yoksa bri cikar kapar o kizi.

Yükleniyor...