Bu ne rahatlıktır böyle?

Bi savaş çıkmasını isteyen kimler var ? ben çok istiyorum şu suriye bir düşsün tek istediğim o ondan sonra bir iran türkiyeye girseler şu insanların rahatı bir kaçsa mutlu insanlara tahammülüm hiç yok , insanların rahatının bozulmasını isteyen kimler var ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben de savaş çıkmasını istiyorum heyecan olsun hayat çok monoton :/

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mutsuz olan insanlar kimsenin mutlu olmasını istemez. Sizin kayışlar kopuk biraz sanırım.Bir psikoloğa falan gitseniz.Sizemi kalmış, kimin nereye saldıracağı. Büyüyünce çocukların ne olacağı...Merak ettim ben şimdi...Aşağıda nochoose arkadaşa verdiğiniz cevabı okuyunca hayretle kaldım.Acaba sizde o bahsettiğiniz gibi olan çocuklardan mısınız? Bu depresif hareketlerinizden değil birine kendinize bile faydanız yok. Bence bir doktora gidin.Rahatsızlığınız hat safhada

0|0
    0|0
    • ben o çocuklardan değilim onları görerek benim psikolojim bozuldu zaten psikloğoda gittim faydası olmadı

• oğlum sen kafayı mı yedin.İnşallah siyasetçi falan olmazsın ya da yönetici konumunda batırısın valla ülkeyi.

0|0
    0|0
  • olmasın ya

0|0
    0|0
  • Ardında bırakacağın bir esin.çocuğun,anne ve baban yoksa sen gir savasa.

0|0
    0|0
    • ahahahahahahahahha :DDDDDD hiç güleceğim yoktu :DD , ardından bırakıcağım kimsem yok ama öyle bir durumda gidiyorum def oluyorum bu ülkeden çok mutlu takılanlar girsin savaşa onu istiyorum

• Biz seni popcorn yiyerek izleriz.Güle güle...

• kapına gelip bir güzel tecavüz etsinlerde pozisyondan pozisyona girersin bende netten izlerim videolarınızı :)))

• ziktirrr qıçına kazık batır da kendı rahatını boz ptal!-----------------------------------

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• sorunun kategorisi güzel. Kişiliğin bozuk senin. Yada tuzun kuru. Ekmek elden su gölden. Kötü gün yaşamamışsın. Savaşlardan nemalanabiliyorsunuz galiba.

0|0
    0|0
  • Savaşın kazananı olmaz kardeşim

0|0
    0|0
    • ben kazananan ya da kaybeden olmasını istemiyorum sadece insanların zora düşmesini ve huzurlarının kaçmasını ve mutsuz olmasını istiyorum

• Nasıl bir rahatsızsın lan sen? Çocukların ölmesinden nasıl bir haz alıyorsun?

0|0
    0|0
  • Soruyu anlayamadım :D

0|0
    0|0
  • Sen bir psikopatsın :) Kendin mutsuzsun di mi :) Mutlu insanlar görmeye tahammülün yok :)

0|0
    0|0
    • evet insanların acı çekmesi ve mutsuz olduğunda ben mutlu oluyorum

Yükleniyor...