Nasıl yaklaşırsınız?

Atıyorum böyle hiç tanımadığınız,ortak bir arkadaş grubunuzun olmadığı biri var ve size çok hoş görünüyor.Tanışmaya çalışırken nasıl yaklaşırsınız? Tanımadığınız ve hoşlandığınız birine nasıl yaklaşılmalıdır sizce?

Güncellemeler:
Arkadaşlar ortam yok diyorum,tanıya tanıya diyosunuz.Nasıl tanışılır diyorum ben,tanışmak için nasıl yaklaşılmalı yani

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• birbirinize doğru giderseniz yakınlaşırsınız.Gayet basit bir fizik sorusu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• peşinden gider konuşurum nasıl yaklaşıcam kafama maske takıp kolundan çekip ya benimsin ya toprağın dicek halim yok :D zaten bir merabana cevap veriyosa gerisi sana kalmış

0|0
    0|0
  • Genelde hep erkekler sorardi kac haftadir sonunda kizlardan geldi uygulayacagin yollari yaziyorum.

Kizlar icin olan yollar

1.Facebook tan eklemek belki biraz yanlis anlasilirsin ama ekle hic bir sey yazma onun yazmasini bekle oylesine konus yani arkadaslik icin ilkten sansin biraz ama bu ilk asama icin.Sonra zate senden hoslanirsa o yavastan yavastan sana yaklasir.

2.Onun ortak arkadaslarindan kiz olan biriyle arkadas olucaksin ya da facete ekliyiceksin samimi olduktan sonra bu cocugu yeni gormus ama hoslanmis gibi numara yapicaksin o ayarliyicak ama dikkat et arkadas oldugun kizin iliskisi olsun oda cocuktan hoslanma ihtimali olabilir o an cuvallarsin.

3.senin icin daha yol yok direk gidip konusursan havalanmasina neden olursun sene kale almaz bunuda yapma.

0|0
    0|0
  • Oncelikle adi soy adi bulunup face bakilir sevgilisi var mi yoksa eklenir listeye ordan fotograflara falan yorum yapilip sohbet edilmeye calisilir :) Hem nelerden hislandigini anlamaya calisiriz :)

0|0
    0|0
  • El şakası ?

0|0
    0|0
  • bunun bir standardı yok. hoşlandığınız zaman zaten beden diliniz sinyal gönderir. harekete geçmek için iki tarafın da adımlamaya başlaması gerekir.. aldım, verdim, ben seni yendim. yaklaş yaklaş, hadi hadi yaklaş...

0|0
    0|0
  • açıkçası önce konusmada dınleyıcı olarak konusulan konuyu dınlerdım ve daha sonra konuyla ılgılı fıkırlerımı sunar ve dıger kısılerden farklı oldugumu bellı ederdım kı ondan sonra goz temasını kurarsam sorularımı o kısıye yoneltırdım =)

0|0
    0|0
  • Gözlerine bak ısrarcı bir şekilde ve derin anlamlar içersin bakışların daha sonra bir işaret ver takip et der gibi peşinden gelirse senindir gelmezse zaten hiç senin olmamıştır :)

0|0
    0|0
  • Oradan bıtane kek kestır gozune. Onu yalnız ken yakala bıyerde tanıs. Daha sonra o senı o ortama sokar.

0|0
    0|0
  • görünce gülümse ve selam ver merhaba de usulca yoluna devam et bırak sonrasını o düsünsün :D unutma gülümsemek cok önemli tabi dişlerin altın kaplama degilse :D

0|0
    0|0
  • benim dikkatimi çektiyse zaten hal ve hareketlerimle bende onun dikkatini çekerim ama o onla ilgilendiğimi anlamaz hiçbir zaman :)

0|0
    0|0
  • yanlışlıkla tanışmaya çalış herzaman işe yarar ;)

0|0
    0|0
  • Profil resmindeki gibi bak gerisi gelir zaten.

:)

0|0
    0|0
    • profil resmi drogba'nın "inşallah canım ya" caps i gibi bence öyle bakmasın :)

• Onun ortamına girmeye bakarım

0|0
    0|0
  • sen bu soruyu tekrar sor. mundar etmişler

0|0
    0|0
  • İnsancıl ve kibar. birazda utangaç

0|0
    0|0
  • o anki şartlara bağlı bu. bulunduğun ortamdaki ortak noktadan bir soru sorabilirsin mesela.

0|0
    0|0
  • Selam naber tanışalım mı

0|0
    0|1
  • Arkadaşlarıma söylerim bir buluşma ayarlarım.

0|0
    0|0
  • hiç yaklaşmam .kızların sağı solu belli olmaz

1|1
    0|0
  • konustuktan sonra zaten naptın bugun falan filandan sonra bulusma ayagı geliyor illaki güzelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O kişilerin, kendimle ortak noktasını bulup konu açın işe yarıyor. Futbolsa futbol, bir sorun sual edin. "Maç kaç kaç bitti?" "Sinemaya gittiniz mi?" gibi.. Hiç utanmayın çekinmeyin. Konuşma uzadıktan sonrada adını sorun, falan... Gerisi gelir ;)

1|0
    0|0
  • Yavaş yavaş zamanla tanıya tanıya yaklaşılir.

0|0
    0|0
  • ensesine bir tane yapştırıp hacı naptın derim

0|1
    0|0
Yükleniyor...