Arkadaşlarımın babamla ilgili sorunları

Lise yılları başta olmak üzere son 10 yıldır ne zaman bir arkadaşım bize gelip, babama beni sorsa şu tür bir muhabbete dahil oluyorum

" kardeşim sana bir şey soracağım"

" tabii nedir?"

" yaa baban benimle alakalı bir şey söylüyor mu"

"ne gibi?"

" bilmem, kanka açık konuşayım geçen sefer seni sormaya geldiğimde çok sert bakmış ve süzmüştü ardından senin evde olmadığını söylemişti"

" hımm hafız bizim peder asabi zaten, bende hiç güldüğünü görmedim. Zaten normal halidir onun "

" bir şey yok diyorsun yani"

" yok yok rahat ol sen"

Bizim peder beyin tipi şöyle bir şey link bunun 60 lı yaşlarını düşünün. Ulan ben bu adamın bir kere olsun ne güldüğünü ne de ağladığını gördüm. Konuştuğum zaman arkadaşlar böyle böyle diyor diye "oğlum ben normal konuşuyorum çocuklarla" diyor. Biliyorum adamın yapısı bu ama sırf bu nedenden ötürü gizli gizli laf sokmaya çalışan arkadaşlardan tutunda, böyle açıkça söyleyip bir ton açıklama yapmaktan bıktım. Gerçi gelmesinler de eve amk çokta lazımlar. Adamı bu yaştan sonra değiştiremiyeceğimize göre ne yapalım, yeni arkadaşlara önceden bu durumu anlatalıp alıştırmamı yapalım?

Not: lan sanki evde canavar var anasınısatiim.

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• napsın 60 yaşında baba neticede :)) eve gelip soracaklarına telefon falan etsinler bari asdfgfd

bu arada doğum tarihi belli olmayan herkesin kimliğe istisnasız ocak yazmış şerefszler asdfg

0|1
    0|0
    • Öyle valla 50-60 yaş arası insanların doğum tarihlerinin büyük bir kısmı ocak 1 dir :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Uyarma kapı gibi baba var işte sende daha ne istiyorsun, gelip adam görsünler =)

0|1
    0|0
  • Benim babamda hiç gülmez doğru düzgün konuşmaz ama olsun bazen öyle olması iyi oluyor :)

0|2
    0|0
  • ahahhaha sabah sabah sesli güldüm asdfg :)) amaaaann arkadaşların kendı aılelerıne baksınlar onlarınkı cok mu ıyı bok :)) baban adam gıbı adam yapısı böle kımsenın baban için bsey demesıne ızın vermeee

0|1
    0|0
  • ahahah :D soruna çok güldüm sabah sabah . kafaya takmış olamazsın değil mi dediğin gibi babanın yapısı bu görüntüsü öyle alışmaları lazımm :)

0|1
    0|0
  • Aranızdaki sevgi güzel salla milleti bir sorun olursa gider sonradan konuşursun arkadaşlarınla

1|1
    0|0
  • olur ole seyler

0|1
    0|0
  • hahah.. babanın yapısının boyle oldugunu soyle uzerine alınmasınlar gerci ister istemez kasılır insan ama yapıcak bir sey yok

0|1
    0|0
  • kendin diyon işte sanki çokta lazımlar baban böyle biri demekki :)

0|1
    0|0
  • mizacı serttir, olabilir. benim de annem dedigin gibi.

1|1
    0|0
  • saygı değer babanın burc u ne

0|1
    1|0
    • Ekinler baş verince doğmuş.Tam doğum tarihini bilmiyoruz., kimlikte ocak diye geçiyor.

• boşwer canım ya..senin baban sonuçta,sen üzülme bak benim ortaokuldaykene beden hocam vardı 40 yaşlarında vardır saçlar beyazdı,Sana yemin ediyorum adamın bir kere güldüğünü görmedim,adamın suratında mimik namına bişey yok.senin babanda ne yapabilirki yaşlı başlı adam sonuçta takma sen salla gitsin aynen dediğin gibi çokta lazımm değiller zaten.sen kaç yaşındasınki?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ya salla gitsin onlar zaten gerçekten arkadaşın olsa.baban onları harbiden terslese bile değil dalga geçmek sana söylemezler üzülmesin çocuk diye.sen çok takma laf olsun torba dolsun konuşuyorlar işte

0|1
    0|0
  • eve çağırırken de işte ameke benm babam böyle böyle biraz sert ama o onun mizacı diye normal hali aslında bişe söylerse k.b falan de neb ilim k.b deme ameke kusurunu onun geliyosa gelir :D

edit=benm babamda öyle :D

0|1
    0|0
  • Dışı serttir içi yumuşaktır zor günler geçirmiştir belki

0|1
    0|0
  • salla ya babandan kıymetli mi zibidiler... dalga geç bence.. sevmemiştir seni bilmem neye benzetmiştir diye lafı vur bak nasıl hemen yavşamaya başlarlar.

0|1
    0|0
  • bizde durum daha farklı arkadaşlarımı babama kaptırıyorum :) pc de oyun oynuyolar falan 58 yaşında ama hala çizgi film izler ilkokulöğretmeni olmasına bağlıyorum tabi :D

0|1
    0|0
  • bende Devlet bahçeli nin hiç güldüğünü görmedim

1|1
    0|0
  • ızın verme demesın kımse ne sanıyolar kendılerını

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarını sttir et mk

önemli olan baban

0|1
    0|0
  • İnsanların ne yaşadığını kimse bilemez belki de çok çileler çekti baban öyle kabul etmek lazım..

0|1
    0|0
  • Babaya peder demeyi bırakın mk. Saygılı olun biraz.

0|0
    0|1
Yükleniyor...