Hoşlandığım ve onun da benden hoşlandığını düşündüğüm kişi Facebook'ta kardeşlerine ekledi. Amacı ne ki?

Hoşlanma belirtilerini baya onda görüyodum hatta ben ondan hoşlanmaya başlamadan onun benden hoşlandığını düşünüyodum ve arkadaşlarımda öyle.

Ama birgün durduk yere kardeşlerine ekledi beni ve en yakın arkadaşımı facebookta.

Öyle diğer günlerden farklı birgün değildi hatta konuşmadık bile o gün. Öyle durduk yere ben ve arkadaşımı eklemiş. Bende onayladım tabi.

Sonra aradan 8-9 gün geçti beni kardeşlerinden geri sildi. Arkadaşımı falan silmemiş yada başka birini. Tek beni silmiş. Sildiği günde herhangi farklı bi olay olmadı. Bi tartışma yada benzeri hiçbişey olmamıştı.

Bunun amacı ne ki? Hani desem ondan hoşlandığımı anlamıştır mesaj veriyo falan imkanı yok o zaman ondan hoşlanmıyordum bile. Hemde o bana hep trip atıyor kendisine iyi davranmadığımla ilgili. Onu sevdiğimi düşünmediğine eminim.

Sizce niye durduk yere kardeşlerine ekleyip sildi? Onaylayıp onaylamayacağıma bakmak falan mı istedi :S

(18 yaşındayız şu an ama bu olay biz 17 yken oldu. Ben onu o zaman sevmediğimden çok takılmamıştım ama şu an seviyorum o yüzden sormak istedim :) )

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• 'facebook profil sayfasında erkek kardeşim diye belirttiği arkadaşıyla yatan üniversiteli kız, ensest ilişki konusunda psikiyatristleri ikiye böldü.'

vakti zamanında zaytungda kıymeti bilinmeyen haberimin ete kemiğe bürünme çabaları karşısında şaşkınım.

4|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• ensesttir.

2|1
    1|0
  • bence ortada sorun yok birşeyler hissettiğini gösterir eklemesi de silmesi de kararsız olduğu da kesin. saygılar..

0|0
    0|0
  • Seni kardeş gibi seviyor

0|0
    0|0
  • benim söyleyecegimi söylemisler söyleyecek bir seyim kalmadi.

0|0
    0|0
  • seni farklı görüomuş demekki

0|0
    0|0
  • uğraşma bence

0|0
    0|0
  • seni bir kardeş gibi sevmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Seni kardeşlerine anlattıysa kardeşi de merak edip eklemiştir,sonra o da farkedip silmiştir.Zamanında sorsaydın iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • belki ilk başlarda o hoşlanmıyordur ama hoşlanmaya başladığında kardeşlerinden silmiştir

0|0
    0|0
  • senle ben olamıyız. Çünkü biz kardeşiz demek istemiş

0|0
    0|0
  • bende sevgilimi kardeşlere ekledim

0|0
    0|0
Yükleniyor...