Kapat

Terk Edilen Kadın Çabuk Unutur mu?

o kadar güzel ayın ardından çok seven fakat terk edilen bir kadın çabuk unutur mu? bikaç haftada yeni birini bulup onunla devam eder mi? yoksa karşıdaki dönünce kabul eder mi?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• kişiden kişiye değişir kız bırakıldığı için sevgisinde bir azalma olacaktır ve pek tabii ki hemen yeni bir sevgili bulabilir. yok eğer duygusal ve bağlanıcı bir kişiliğe sahipse bu kızımız ne olursa olsun beklerim geri dönerim affederim de diyebilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Bunun belli bir periyodu vardır ilk hafta kız için zor geçer ağlar sızlar sonraki haftalarda hızla toparlar ara sıra aklına gelir ama o kadar yoğun hissetmez bu yüzden tekrar çıkmayı istiyorsan elini çabuk tut :)

0|0
    0|0
  • En fazla 1 ayda kendini toparlar.geri doner tabi cok seviyosa.baska biriyle devam ediyosa seni kiskandirmak icindir ya da eglence ariyodur

0|0
    0|0
  • qerçekten sevdiyse unutmaz ama terk etme sebebine göre geri dönmeside değişir gerçekten gururunu kırmadıysan dönebilir gerçi terketmekle gururunu kırmışsın ama

0|0
    0|0
    • ben durumu izah ettim düzgünce, önce gitme falan dedi sonra aslında üzülmedim dedi ertesi günü de nefret dolu bir mesaj attı. ayrılalı 1 hafta oldu ben kendimi kötü hissediyorum cumartesi başka biriyle gördüm evine bırakıyodu twitterına sen kaybettin tatlım falan yazmış

• o zaman al karşına konuş içinde qeçen herşeyi söyle hem onun duygularınıda öğrenmiş olursun qerçekten sewiosan eqer gururunu yıkmalısın çünkü bu hayatta çabalamadan aşk bile kazanılmıyor

• o kadar laf etti ben de altında kalmadım tabi iki taraf da mahvoldu. arada arkadaşlar var bir de biz ayrıldıktan sonra ortak arkadaşlar da bölündü resmen ayrılıktan herkes etkilendi. başta onlar engeller beni

• unutmuş gibi yapar.

0|0
    0|0
  • Sen terkeden misin yoksa filmin 2. karakterini oynayan mısın?

0|0
    0|0
  • Eger yurekten sevdıyse kımseye gıtmez beklerr .

0|0
    0|0
  • HAHAHAHAHAHA BİTCH .UNUTULDUN .

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• dostum terkedilen değil KADIN UNUTURMU? şeklinde sorsaydın daha doğru birsoru olurdu ve cevabında çok net hayır KADIN ASLA UNUTMAZ.

0|0
    0|0
  • Dur bı terk edıyım: bende merak ettm smdı..

0|0
    0|0
  • kadın unutur ama erkek unutmaz :D

0|0
    0|0
  • Unutmaz reis unutmuş gibi yapar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...