Arkadaşlar iş bulma konusunda bana yardımcı olablir misniz

4 yıllık üniversite mezunyum ve iş arıyorum bana yardımcı olur musunz bu arada iktisat fak mezunuyum

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• nasıl bir iş arıyorsun?

hangi şehirdesin?

0|0
    0|0
    • istanbulda yaşıyoyorum düzgün bir olması temnnim muhasebe ve bankacılık dışında her iişe açığım

• ingilizce sıfırdan başladığınız zaman profesyonel olarak ne kadar sürede öğrenilir ortalama

• öğrenme hızına bağlı. 6 ayda ileri seviye akıcı konuşamasa da okuyup yazanı gördüm. yabancı bir ev arkadaşı bulmuştu ve tüm gün ingilizce dinliyor ve okuyordu.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kariyer.net'e üye oldun mu ?

0|0
    0|0
    • maalesef olmadım faydası var mı mıdır acaba

• kardeşim ordan iş buldu,dene bence zarar gelmez,bir sürü başvuru yap elbet biri dönücek

• anlıyorum peki çok teşekkür ederim size sağolun

• gercek dünyaya hosgeldin. bundan sonrası sömüren özel sektör ya da kpss abanacaksın.

kariyer.net, yenibiriş.com, elemanonline, secret cv'den profil olustur. iş basvurusu yap bol bol.

0|0
    0|0
    • ilginize teşekkür ederim

• gıda mühendisiyim.

• hımm aslında torpiliniz olsa çok güzel bir meslek bence. Şu ana ve gelecek anlmında ünlülerin zenginlerin üzerinde yoğunlkaştığı bir dal

• tüm sitelere bak yenibiris. gibi falan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Her zamanki gibi bu ülkede herkes bitirdiği bölümle ilgili iş bulamıyor:S yapacak bişeyn yok arkadaş nerde para orda sen işi düşünmycen artk. 4 yılı bitirmişn kpssye girip 60 üstü al polisligi dene. ya da avmlerdeki restoranlar var sbarro,mc donlds,burger,popeyes daha sayamadgm bir çok restorana 4 yıllık uni mezunu olanları restoran müdürü yapıyorlar onuda dene. olmadı askere git nede olsa gitcen git orda subay olarak kalıcı ol.

0|0
    0|0
  • ben de iktisat mezunuyum ama alakasız bir iş yapıyorum. aramıza hoşgeldin. dayın varsa pek sorun olmaz gibi geliyor. gerisini de diğer arkadaşlar yazmış zaten. umarım gönlünce bir iş bulursun.

0|0
    0|0
  • nielsen diye bir şirket var araştırma anket üzerine çokta sağlam para veriyo arkadaşaım iktisat 3.sınıf öğrencisi olmasına rağmen 40 gün çalışıyo 2500 lirayı buluyo aldığı para bide gezmediği şehir kalıyo bir bak istersen

0|0
    0|0
    • dostum çok teşekkür ederim sağol

• inşallah olur hakkımızda hayırlı :)

• dostum naptın gittin mi iş yerine ?

• en son soracağın yer burası olsun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...