1 AYDA 10 KİLO SİZCE NASIL?

Merhaba Arkadaşlar ;

03.06.2016 tarihinde başlamış olduğum spor ve diyetle 14.07.2016 tarihinde 90 kilodan 78-79 kilolara düşmüş bulunmaktayım sizce sağlıklımı?

Güncellemeler:
Arkadaşlar diyet listesini ve yaptığım spor hakkında bilgi vermek için yazmaya çalışıyorum ama 500 harfi geçtiği için malesef yazamıyorum gerçekten ihtiyacı olanlar belirtirse özelden veya yorum olarak altına yazayım
Şuanda 12 cm incelmiş durumdayım ayrıca merak edenler için :)

1|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

• nasıl yaptın :o

0|0
    0|0
    • ihtiyacın var gibi durmuyor resmin :)

• yok atma ben ekmek yemem makarna ve pilavda yemem olur biter :D

• Aynen öyle

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yedin ne içtin olum tövbe Estağfurullah kalp krizi riskini artırıyor böyle şeyler

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Ölüm diyetine mi başladın öyle naptın😧😧😧

0|0
    0|0
    • Yok aslında Sporu doğru ve yiyecekleri doğru seçtim diyebilirim

• Saglikli olan 1 ay icinde 2 4 arasi kilo vermektir sporla da olsa 4 un uzeri kilolar saglikli degildir

0|0
    0|0
  • Sporla beraberse gayet iyi.

0|0
    0|0
    • evet sporla beraber

• Ben de 1 ayda 7 kilo civari vermiştim daha önce diyetle. Ama sıkılıp diyeti birakinca ve tekrar hamur isi ve abur cubura dönünce yarisini geri aldim.

• Geri verebilirsin ben uzun vadaye dökcem artık Şu an boyum 175 aslında kilom ideal oldu faka t bir kaç kilo daha verip kas yapmaya başlayacam kas yaparken de zaten alcam o bir kaç kiloyu

• bir ayda 10 kilo kulağa hiç sağlıklı gelmiyor 😳😳 umarım sağlıklı bir şekilde kilo vermişsindir. 😲😲

0|0
    0|0
    • Valla gardolabımı yenilemem gerekecek :) hiç bir şey olmuyor

• Olmaz tabi ama dikkat et bir ayda 10 kilo alma 😄

• Yok dikkat ediyorum tabiki

• sırrını söyle gardaş.

0|0
    0|0
    • Aşağıda yorumları okursanız görürsünüz

• Otlami beslendin ne yaptn sen shjsjs

0|0
    0|0
    • Hayır tam tersi yeşillik olarak salatalık domotes belki 1kez ıspanak yemeği yemişimdir

• Böyle çabuk kilo verenler dikkat etmezse daha çok kilo alıyor yediklerine dikkat et bundan sonra zayıfladım yiyeyim deme

0|0
    0|0
    • Yok ya Abur cuburdan uzak duruyorum :) bünye alışıyor

• Hamur işi falan sen yine de dikkat et yediklerine :)

• Ekmeği 0 a indirdim yazdığım tarihler arasında 1 hafta önce 1 dilim ekmek yedim 4 gün önce de bir dilim ekmek yedim :) hamur işi sorma gözüm gidiyor ama yiyemiyorum yalan olmasın 4 gün önce de 1 tane gözleme yedim :)

• Sağlıklı devamı olsun darısı da bana olsun

0|0
    0|0
  • yani aslinda degil

0|0
    0|0
  • bana göre rakam baya bir ürkütücü, seni kahraman ilan edip sefil yaşantıma geri dönüyorum..

0|0
    0|0
  • bence gayet iyi :D inşallah böyle devam eder :)

0|0
    0|0
  • Sağlıksız

0|0
    0|0
  • Ben istemdışı 2 haftada 10 kilo vermiştim ve nasıl verdim bilmiyorum. Sabah börek pide öğlen tostlar filan ama kilo veriyordum devamlı ve şu anda tekrar kilo vermeye uğraşıyorum hedefim 40 kilo 😊

0|0
    0|0
  • Nasil sayifladin sadece spormu?

0|0
    0|0
    • Spor ve yeme içmeye dikkat ettim ihtiyacınız varsa yardımcı olabilirim

• Yok istiyorum. Nasil yaptin anlatabilir misin

• Aşağıdaki yazan bayanlardan birine yorum yaptım oradan okuyup aklına takılan olursa yazabilirsin

• 1 ayda 10 kilo iyimiş

0|0
    0|0
  • Nasıl yaptınnnnn banada soyle nolurrr

0|0
    0|0
    • Gerçekten ihtiyacın var ise yardımcı olurum

• Dediğim gibi iş nabızınızı yükseltmede 220- kilonuz örnek veriyorum 80 kilosunuz 220-80=140 çıkan sonuca göre nabızınızı çalıışırken 140 ve üzerinde tuttuğunuzda en iyi kilo vermeye yani vucudun çalışmaya başladığı anlardır sporda ben koştum yoruldum 10 dakika dinleneyim bisiklete öyle geçeyim falan demeyeceksiniz vucut ısındıktan sonra ara vermeden çalışın çünkü zaten yağ yakmaya ozaman başlıyorsunuz bir ikincisi ben göbek bölgesine paketleme streçleri var ondan sarıyordum öyle gidiyordum 30 dakika falan koştuktan sonra onu çıkarıp çöpe atıyordum göbekteki yağları yakmaya birebir diyebilirim kimi arkadaşlar tshirt giyer gibi çöp poşetini tshirtlerinin altına giyiyorlardı ve alttan bağlıyorlardı bunu da yapabilirsiniz zararlı olduğunu söyleyenler olacak beyaz olduğu sürece sıkıntı yok renkli ise 30 dakika sonra çıkarın atın kansorejen etki yarattığı söyleniyor 30 dakikadan sonra ama koşu bandında bu şekilde 30 dakika çalışın zaten sizin için yeterli olacaktır

• Tekrar diyorum koşu bandında rampayı 2 yaparak 6 hızla yürüyün 3 dakika 9 9.5 hızla koşun 3 dakika veya dayanabiliyorsanız daha fazla yorulduğunuz da tekrar 6 hıza düşün 3/4 dakika yürüyün sonra tekrar 9 9.5 hızla koşun ben şuanda 12 hızla koşuyorum uzunca bir süre bu sizin ciğerlerinizi de açacak koşma mesafeniz de artacak koşma hızınız da artacak spor salonları 2 gün çalışıp bir gün dinlenmeyi öneriyor ben her gün çalıştım kaslarınız ağrıycak ağrıdığında kave şekersiz türk kahvesi veya çikolatalı süt veya sade soda veya kas gevşetici için bir kaç gün zorlanacaksınız sonrasında emin olun rahatlayacaksınız rahat bir şekilde yapacaksınız ve kesinlikle spor sonrası ılık suyla duş almayı ihmal etmeyin spordan sonra duşunuzu alın öyle uyuyun yoksa sabah alırım diye bırakırsanız heryerini z ağrır

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 ayda 10 kilo birden vermek zararlı olabilir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • diyet ve spor programini bizimle paylasir misin?

0|0
    0|0
    • 500 Harfi geçtiği için yazıyorum kabul etmiyor

• mesajdan atsana

• Kızlardan birine yorum yaptım oku aklına takılan olursa cevaplayım sor

Yükleniyor...