Hoca ve kimi taciz ediyorsun sen?

Merhaba, size bahsetmek istedğim bişey var.Okuduğum lisede bir hocam ın davranışlarında farklılıklar var bana karşı.Bir süredir vardı.Ders dışında ve içinde sürekli izlemeler, odaklanmalar.Kimle konuşsam napsam lafa karşıp, dinlemeye varana kadar.Başta normal di.Sonra samimi olduğum bir erkek arkadaşımla konuştuğumda koridorda gelip, onu uzaklaştırmaya çalışmalar derste önümde sessizce oturan çocuğu sebepsizce sen kalk başka yere otur demeler.Gibi.Sınıf bile bu duruma tepki veriyor.Ne zaman kafamı kaldırsam gözleri üzerimde ne biliyim neden? Hocaya tepkili ve soğuk davrandım mesela bir süredir.Bir kaç gün önce merdivenlrdeyz.Hoca durmuş bni izlioSırıtı tabi.Başımı çevirdim gidiyodum.Bana bağırarak ''Kimi taciz etmeye gidiyosun?'' diye konuşmaya başladı.Bunu sınıftada bikaç kez demişti.Sonra bahane olarak benm çok soru soran bir öğrenci oldğumu hocalara soru sordğm içn dediğini ima etti.Hiç bakmadım.Hala arkamdan bağırıo öyle diyerek.Bikaç kez öğrtmenlr odasnda da dedi.Ben cevap bile vermedim.Bugün koridorda karşılaştık.Ben farketmemiştim başta.Geçti gitti meğer durmuş koridorun başında Gizem! (alaycı iğneleyici bir tonla) sınavdan çok düşük aldın. dedi iyi hoş döndüm baktım.öylece durmuş yüzünde tuhaf bir ifadeyle bna bakıodu.Sonra birden afallamış gibi kendini geri çekip sinirle merdivenlerden çıktı yüz ifadesini görmelisiniz.Ders boyunca adam tuhaf triplerle bna karşı devam etti.Sınıftakiler bile gelip hoca sna bir tuhaf davranıyor dediler.Şu da varki.sonraki derse geç kalmıştım.Arkadaşım hoca girerken demişki.Gizemi çağıralım hocam öğrtmnler odasnda falan [hoca bunun gibi şeylere izin veriyor] hoca Gerek yok! gelmesine demiş.Arkadaşı kolundan tutup sınıfa atmış.Bana anlatırken bile şaşırmıştı arkadaş.Bunlar biraz tuhaf şeyler daha fazlasıda var ama bu kadarını yazabildim.Sizce nedir bu?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şikayet et direk acıma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• azcık güzel bişeysen seni gözüne kestirmiştir erkeklerin genelde niyetleri bellidir ama kaçak dövüşürler :D

0|0
    0|0
  • biraz garip olacak ama bazı hocalar kız öğrencileri hakkında cinsel istek duyarlar

1|0
    0|0
  • hemen şikayet et aynı durumda hocası üniversite öğrencisi arkadaşıma aynısını yapmıştı sınıfça şikayetçi oldular ve o hoca açığa alındı

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ne diyeceğimi hem sınıftan bişe çıkmaz diye düşünüyrum.sizce niye neden yapıoki

• Hoca sana abayı yakmış abisi. Yalnız ilkokul çocuğu gibi tavır yapmış senin hoca. Tabi her şey anlattığın gibiyse.

0|0
    0|0
    • yani ben pek anlam veremedim başta.hoca çünkü insan şaşırıyo. yani bir ilgisimi var bna karşı

• anladım..ben yukarda yazdığm gibi uzak durmaya ve soğuk olm a ya çalıştım.Davranışları böyle.gerek yok gelmesine gibi diomuş.Bide o ders boyu kötü kötü tuhaf bakmaya başladı.Zaten sınftakiler bile aynen şöyleydi.Bi hocaya bir bana bakıolar hani o kdr bariz adamın hali.

• İyi, bu sapıktan uzak durmaya çalış.

• bence hocanla seviş..

0|0
    1|0
  • annene anlat o hocanın icabına baksın. yoksa sende kanallardaki kaçırılan kızlar gibi çıkarsın.

0|0
    0|0
  • Müdere anlat durumu kovsunlar okuldan şakirti.

0|1
    0|0
  • insanlar çoluk çocuğunu birşeyler öğrensin diye okula gönderiyor, neler duyuyoruz

ben senin abin baban olcak o hocayı iyi benzetirdim

0|0
    0|0
  • özet geç oç.

1|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 4

• müdür yardımcının yanına gidip durumu ona anlat. bir yerde oturun uzun uzun konuşun bu durumu.

0|0
    0|0
  • okumadım

0|0
    0|0
  • hoca sana takmış, daha nedir bu'su mu kalmış bunu

0|0
    0|0
  • Hocan ruh hastasıyla karışık sapık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...