Hiç ambulans çağırmak zorunda kaldınız mı?

link

Hiç ambulans çağırmak zorunda kalıpta geç geldi diye tepki verdiniz mi?

Hiç emniyet şeridini kullandınız mı?

Peki arkanızdan sireni açık bir şekilde gelen ambulansa "amaan içi boştur öylesine açmıştır sireni" diyerek yol vermemek istediniz mi?

Nasıl bir milletiz biz?

Bu lafı herkes için söylüyorum

emniyet şeridini kullananın en yakını o ambulansta gitsin birgün

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

• çaığırmak değil

her anonsa gitmek zorunda kaldım çookkk:(

hemde dolmuş niyetine kullanlarla dolu anonslar

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• İki gun once yolda adama araba carpti hemen 112 aradim ambulans gelene kadar adamin acik olan yarasina tampon yapip kendisiyle konusarak suuru acikmi die sorular sordum ilk basta adini hatirlamiyorsu 5 dk sora kendine geldi kalkmak istedi ambulans gelene kadar birakmadim 10 sora ambulans geldi :)

1|2
    0|0
  • Arkadaşım anlattığın olayların millet ya da ulusla hiçbir alakası yok apaçık provokasyon yapıyorsun burada, Nasıl insanlar var aramızda bunları yapan gibi bir soru daha iyi olurdu?

0|0
    1|2
  • annem bayılmıştı ambulans çağırana kadar patlamıştım 2 saat telefonda bağlanmaya çalışıyosun filan çok zor iş. telefonu bırakıp müdahale etmeye çalışmıştım. ambulans konusunda da anlayışlıyız her işimiz ters olur ama ambulansa yol vermeyen kenara çekilmeyen hiç görmedim bu güne kadar.

0|0
    0|0
  • bugün ambulans çağırdım yolda yürüyordum hemen yanımda bir motosiklet kaza yaptı çevredekiler falan yardım etti ben sadece ambulans ı aradım sonra devam ettim yoluma

0|1
    0|0
  • emnıyet serıdını kullananlara oyle kufur edıyorumkı ve emnıyet serıdınden sonra onume kıranlarada carpcagımı bılsemde yol vermıyorum .bu arada ambulans cagırdım gecen annem gıda zehırlenmesı yasadı ve normaldede ambulan gorunce yol verırım vermıyenede ana bacı duz gıderım

0|0
    0|0
  • büyük babam merdivenden düştü. yatak oldu 2 ay kaldı gecen cuma reafat etti.

Ambulansı aradık devletın ambulansı yok özelden gönderelim dediler yarım saat beklettiler. iyi bir küfür ediyodumda zor tuttum kendımı

0|0
    0|0
  • 112 aradım ambulans çağırdım ama polis geldi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...