Arkadaşlar lütfen yardım edin 5 cm daha uzamak istiyorum lütfen?

12 yaşında basketbola başladım o Zaman "yeteneklisin 1. ligde rahat oynarsın" dendi 14 yaşında "boyun uzun olsaydı İstanbul'da büyük kulüplerin Altyapısında izlerdik" dendi (169-165 falandım) daha sora boyum uzamadı neredeyse hiç 18 yaşıma geldim boyum 172 ve kısa kaldığım için artık kulüpte bulamıyorum lütfen yardım edin babam 175 annem 155 fakat baba tarafımda en kısa kadın akrabam bil'e 180 erkeklerimiz hep 195-200 + anne tarafım da hep normal boylu insanlar bir 5 cm uzayıp 177 olmak istiyorum ayakkabıyla 180 olurum o Zaman basketbplcu olabilirim lütfen yardım edin bilginiz varsa

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Zor o iş

0|0
    0|0
    • Zor olduğunu biliyorum bana bir tavsiyen varsa şunu şunu yap diye söyle yoksa boş yorum atmayın kardeşim

• Kardeşim sen hangi pozisyonda oynuyorsun? Basketbol sadece uzun boyluların oynadığı bir oyun değil. Oyun kurucuların geneli kısa mesela. Al sana en güzel örnek. Earl Boykins, adam NBA'de bir maçta 30 sayı barajını geçebilen en kısa oyuncu. Boyu 165. Türkiye'de işler başka tabi ama boy olayı seni umutsuzlandırmasın. Tabi pozisyonunda önemli. Sen oyun kurucu pozisyonunda oynaman lazım.

• Bro zaten pg oynuyorum onda sıkıntı yokta dediğin gibi işler Türkiye'de farklı boy yoksa sen hiçsin dediğim gibi eskiden peşimde koşuyorlardı şimdi kulüp bulamıyorum ben işin parasında değilim ben bu sporu yapmak istiyorum ayda 5 bin ya da 55 bin ya da 555 bin almamın önemi yok yeter ki oynayım

• 22 23 yaşına kadar uzama şansın var. Bol kalsiyum al basketbol oyna

0|0
    0|0
Yükleniyor...