Bunları neden yapıyor?

Sınıfta bir arkadaşım var sık sık mesajlaşıyoruz derste bakışıyoruz vs. cuma günü bir soru sormuştum ona cevap atmadı bugün yanına gittim ve neden cevap vermediğini sordum bana mesajın geldiğinde uyuyordum dedi c.teside sen birdaha mesaj atmayınca cevap atmadım dedi.Bu kızın arada bana kaçamak bakışlar attığını yakalıyorum ona bakınca gözlerini kaçırıyor.Hee birde bu kız sınıfta diğer erkeklere davrandığı gibi rahat davranmıyor bana.diğer erkeklerle şakalaşıyor yanlarına gidiyor sık sık konuşuyor ama ben yanına gîtmezsem gelmiyor ve diğer çocuklarla konuştuğu kadar sık konuşmuyor.Ama ben onun yanına gidersem yani ilk adımı ben atarsam çok samimi oluyoruz çok güzel konuşuyoruz.Benim merak ettiğim bunları neden yapıyor ben ona karşı bir şeyler hissediyorum acaba oda hissediyormudur?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• kendimden biliyorum agirdan aliyor.sana hemen hevesle yazip cok istekliymis gibi gorunmek istemiyor.ara ara senden de ilgi gelecekmi diye deniyor.senden adim gelince seviniyor bu yuzden samimi oluyor.adimi hep sen at dur ona ilgili oldugunu goster.sonra oda yaninda iyi hissetmeye basladginda gelecektir.kendinden emin degil senin sevginden de emin degil ona arkadasca yaklastigini dusunuyor olabilir.birden san ayaklastiginda NOLUYORUZ ya demenden cekiniyordur

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim çok yararlı oldu :))

• rica ederim umarim ise yarar ki eminim yariycak :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle hissediyor canımm telpa garantisi bile verebilirim :D kadınlar hoşlandığı erkeklerden beklerler ilk adımı, hiç bozma aynen devam et at ilk adımı, zoruna gitmesin bu sonuçta o bir kız naz niyaz onun işi :))

0|0
    0|0
    • Öncelikle cevabın için çok teşekkür ederim :)) Peki bu mesaja cevap vermeme olayı ne sence neden cevap vermiyor sorduğumda ise bir bahane buluyor?

• kızlar önemli taktiklerinden biridir bu bir adım ileri on adım geri :)) onu ne kadar önemsediğini merak ediyor veya test ediyordur onu sormayı ihmal etme ama aman ha sıkayımda deme yoksa kuş gibi uçar gider elinden.

• git konuş yaa sen de yani ne war çekincek

0|0
    0|0
    • Olay zaten çekinmek değil işleri iyice bozmak istemiyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...