Bi gün dayanamayıp ona bisey yapcam diye korkar oldum ne yapmaliyım

Sevgilimle 4 senedir cok guzel giden bir iliskimiz var cinsellik yasamadık evliligi beklemek istiyoruz ailemizden uzakta okuyoruz üni.de ayrı evlerdeyiz ama tek yasıyoruz haliyle gelip gidiyoruz birbirimizin evine yazda geldi malumunuz ben ne zaman gitsem ya da o ne zaman bana gelse sanki benim erkek oldugumu unutmus kadar rahat giyiniyor cocuksu hareketler yapiyor kucagıma oturuyor biliyorum kotü niyetli yapmıyor ama erkegim sonucta tahrik oluyorum onada söyleyemiyorum yapma diye sen benimle yatmak icin bahane arıyorsun tutamadim kendimi diyerek kurtarırsın kendini der adım gibi emibim beni yanlıs anlamasn diye susuyorum ama valla dayanamıyorum ne yapayım ben bu kıza bisey yapmamak icin zaten bakir oldugum icin basıma vuruyo kendimi tutamayıp sevdigime dokunacam diye korkuyorum evine gitmemeyi de denedim ama nereye kadar eli kolu dursa baska seyler tahrik ediyo hani gunah oldugunu bilmesem durmicam ama duruyorum iste

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tek birşey söyleyebilirim. seni tebrik ediyorum ve ciddiyim. tabi kız arkadasına ne yapacağın hakkında hiç bir fikrim yok o ayrı konu :):) aslında ona burdaki gibi anlatmalısınn... ne düsünürse düsünsün sen sonuçta elinden geleni yapıyorsun biraz anlayışlı olabilir

0|0
    0|0
    • Yok ya dusundugum gibi soyler eminim.kavga ciksın istemiyorum anlasi gerekeni anlamazda yanlis yerden anlar konuyu bodoslama dalar seni bastan mi cikartiyorum gibisinden insan sevince kiyamiyo valla kirilirsa bende uzulurum :(

• Sevgilinin yerinde olsam bana bunu söylemen beni mutlu ederdi . yani sana demiyorum direk git kıza üstünü giy beni tahrik ediyorsun de . İlk önce söyleme nedeninden bahset sonra biraz daha normal giyin falan de

• öyle erkekler var mı ki ya( .. kıza anlat=)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...