Kapat

Kadınlarda kas?

Aslında konu şu farkettim ki ben düz yürümüyorum ve bu da cidden çok rahatsız edici kendine güveni yokmuş gibi halbuki fiziğim gayet düzgün bunun için ne yapabilirim dedim bana dediler kasların güçsüz biraz güçlendirmen lazım düz yürümek için elde olan malzemelerle sizce bu işe yarar mı kardeşim kendisi için duvara asılan gerçi daha adını bile bilmiyorum da benim şu düz yürümeme faydası olsun yeter işe yarar mı arkadaşlar sizce amacım kas mas değil düz yürümek erkek o erkeklerin daha iyi bilgisi vardır heralde lütfen ciddi cvp verin önemli?Kadınlarda kas?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• o barfix aleti deilmi bide düz yürümek için omurganı alıstırman lazım sırt üstü dümdüz yatabilirsin ne bileyim oturrken dik otur bir anda dik yürüyemessin ama git gide alısır ben 6 ayda dimdik yürümeye basladım bu şekilde

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Duruşunu düzeltmek istiyorsan pilates, yoga gibi esnemeye dayalı sporları yapman lazım. Bu barfiks barından bende de var ama barfiks çekmek zorlayıcı oluyor haliyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunun için ortopediciye gitmek lazım spor değil. İyice sakatlarsın omurganı skolyoz oluşur

0|0
    0|0
    • Ama vücudumda bir problem yok ki sadece alışkanlıktan bazen aklıma geliyor düz yürüyorum unuttuğum zaman bir bakıyorum dik değilim

• Omurganda bir sıkıntı var ki düz yürüyemiyorsun

• nediyor bu la

0|0
    0|0
  • Personal trainerim. Fittness konusunda yardimci olurum ozlden yazin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...