İsmail Köybaşı'nın Fenerbahçe'ye gitmesine ne diyorsunuz?

İsmail Köybaşı sizce Fenerbahçede başarılı olur mu? Fenerliler bu transfere nasıl bakıyor? Fenerbahçe için bu transfer kar mı yoksa zarar mı? Beşiktaşlılar bu duruma nasıl bakıyor? Gittiği iyi mi oldu yoksa kötü mü?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Zİttirsin gitsin zaten beğenmiyordum. Bizde iyi oynadığı maçtan çok kötü oynadığı maç var.

Kademe bilmez, adamını savunmaz, açık verir, rakipten topu söküp alamaz, saçma salak fauller yapar, saçma salak şutlar çeker, ofsayt bozar, nerde durduğuna dikkat etmez.

Arada sırada kondüsyonu zayıf rakip bulunca Çek maçındaki gibi coşuyor. Bu sene öyle oynadığı maç sayısı üçtür anca.

Yoksa biz biliriz İsmaaeeel'i.

Ayrıca dengesiz performansına rağmen %100 zam yapılması konusunda anlaşıldıktan sonra bir maç iyi oynadı diye takımdan fazladan para istemesi büyük denyoluktu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben üzüldüm ya ne olursa olsun koyuyor yani :D

0|1
    0|0
  • O kim

0|1
    0|0
  • Keşke almasaydık gsde boşuna para alan altıntop gibi olcak hissi var

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• kaliteli bir oyuncu değil luzumsuz bir transfer bence, inşallah oynayarak bizi yanıltır diyim, imza atıldı mı bilmiyorum tamda, atmışsayda hayırlısı olsun diyelim ne diyelim bu saatten sonra...

0|1
    0|0
    • Tütkiye ligi ve kupa icin fena oyuncu olmadigini dusunuyorum bir caner degil ama lig icin en azindan baya iyi bir alternatif cl ye katilamauacagini dusunursek avrupa ligi icinde fena sayilmaz cl ye gitse hasanda ismailde yetersiz zaten.

• Anladiysan sorun yok :) ligde yer yer direkte oynar uzun maraton öyle kötü bir oyuncu degil.

• @karadenizli52 imza atmışsa hayırlısı ne diyelim :D

• Camia yakin zamanda açık kanalda küfür kulübe küfür eden oyuncuyu kabullenebilecek mi acaba

https://m.youtube.com/watch?v=mW9djwL3i8Y

0|2
    0|1
  • Fena oyuncu degil bizim lig duzeyinde en azindan iyi bir alternatif olur.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ve keşke almasalardı diyorum. Caner Erkin gibi bir adamı gönderip İsmail Köybaşı'nı almak; attan inip eşeğe binmektir.

0|1
    0|0
  • İki tarafta midesiz G. Gönüle doping kullandı diyen bjk onu aldı, fb de fenere koy başı tezahüratları yapan ismaili aldı. İş transfere ve paraya gelince bir tek profesyonel oluyorlar futbolumuz bu kadar.

0|1
    0|0
  • Roberto Carlos
    Andrea Santos
    caner Erkin
    İsmail Köybaşı

Osmanlı bu kadar hizli cokmemisti mk 😄

0|1
    0|0
  • Çok sevindim. İnanılmaz mutlu oldum, 7 senedir gitmesi için dua ediyordum

0|1
    0|0
  • Beşiktaş faydalanabilirdi ondan diye düşünüyorum...

0|1
    0|0
  • TR standartlarında bir futbolcu işte. Mucizeler beklemeyin.

0|1
    0|0
  • Eski takiminda Fenerbahce ye kufur etmis birini benimsemem

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak İyi olduğunu düşünüyorum İsmail bizim yıllardır kanayan yaramızdı onun yerine Kolarov'u alıcaz. :D

0|1
    0|0
  • Giden gitmiştir gittigi gün bitmiştir. :)

0|1
    0|0
  • Bakalım.. 2 sezon oturur gider.

0|2
    0|0
  • Zannetmiyorum, kötü bir bek bence.

0|2
    0|0
  • adamlar misilleme yaptılar m k

0|1
    0|0
  • Orayıda sikain bir

0|1
    0|0
  • Profesyonel futbolda isteyen istediği takıma transfer olabilir. Not. Beşiktaşlıyım

0|1
    0|0
  • Bize küfür eden oyuncudan birşey beklemiyorum

0|2
    0|0
  • Gitsen Ne Farkeder
    Kalsan Ne Farkeder

Aldığın Dolarlar
    Elbet Bir Gün Biter

Beşiktaş Çarşısı
    Erkeğe Küfür Eder

İşte Sen Bu Kadar
    Zavallısın Köybaşı

0|3
    0|0
  • başarılı olmaz
    fenerliler olumlu bakıyor
    fenerbahçe için zarar
    beşiktaşlılar göbek atıcak nerdeyse
    gitmesi fener adına iyi beşiktaş adına daha iyi oldu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...