Sevgilinizle nasıl tanıştınız?

Sevgilinizle nasıl tanıştınız? İlişkiniz(sevgili olma) nasıl başladı? Hatırlayın ve anlatın o güzel günleri :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• faceden tanıştık ama çok enteresan oldu bir konu hakkında yoğun bir tartışmaya girmiştik sonra bana fikirlerimin yanlış olduğunu açıkladı bende ikna oldum uzun uğraşları sonucunda biraz önyargılıymışım sanırım :) sonra ben ona iyi niyetle bir şey söledim oda çok etkilenmiş beni hiç görmemişti yüzümü face resmimi koymam ama yinede onu etkilemek istiyordum çünkü tam 1 senedir onu çaktımadan takip ediyor buluyordum kendimi bende onun yüzünü hiç görmemiştim ama bir cazibe vardı ve beni çekiyordu sonra face kuşumu avcuma aldım ve foto çekip face koydum onu arkadaş listesi çok aşırı fazlaydı bir sürü kızlar resimlerini koyuyor onla konuşuyordu ama ben bunu yapamazdım sadece tartışmıştım onla...sonra bir gün msn de bir konu hakkında konuşmaya ikna etti beni bende kabul ettim sonra bana elimin çok güzel oldunu söledi ben titremeye başladım bir şey yazamıyordum çünkü zangır zangır titriyodum heyecandan neyse konuşmaları sonucunda resimleri gönderdik birbirimize ikna etti beni sonra beniçok beğendi bana aşırı aşık oldu hemen otobüse atlayıp yanıma geldi çok nadir görüşüyoruz aradao geliyor 2 yıl oldu tam okulum bitiyor yakında evleneceğiz İnşallah bana yüzük alıp evlenme teklifi etti pastanın içine koymuş işte öyle çok mutluyum herkese mutluluk nasip etsin Allah ve çok fena aşıkım çok aşırı özlüyorum ahh ahh :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Spor salonunda tanışmıştık da hatırlamamın bi' anlamı yok.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım konuşuyodu bu çocukla telefonda arkadaşlardı,salça oldum ben de.yiyosa gel buraya da yüz yüze konuşalım demiştim 8 yaş büyükmüş benden,gülmüş o ben öyle diyince.sonra faceten ekledi beni.arkadaşım benden çok bahsetmiş ona.öyle başladık işte 7aylığız henüz :)

0|0
    0|0
  • Tanıştığımda söylerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çiğköfteci Cabbar Ustanın yerinde. +Limon ister misiniz hanımefendi ? -Sizene beyefendi önünüzdeki dürümle ilgilenin. +Ne dürümü? -Aha.

Yaptığı sürprizi hiç unutamam.

0|0
    0|0
  • buradan tanıştık. Danke schön KS

0|0
    0|0
Yükleniyor...