Bir Fenerbahçeli olarak...

Ben bir Fenerbahçe'li olarak eski Fenerbahçe'yi göremiyorum artık , hani şu her maçta %60-%70 topla oynama yüzdesiyle oynayan Fenerbahçe varya artık o yok...

Artık defansta top çevirerek %55 , derbilerde ise %35 topa sahip olan bir Fenerbahçe var...

Aykut Kocaman Avrupa'da Yarı Finale gelmiş , başarılı bir iş ama hangi maçta çok iyi oynayarak kazandık ? Biz Fenerbahçe'yiz ama Plzen , Bate gibi takımları defans yaparak yeniyoruz.Biz bu değiliz Aykut Hoca,biz eski Fenerbahçe'yi istiyoruz ! Korkak oynayan bir Fenerbahçe değil !

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aykut ayrılır zaten sezon sonu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Aziz ve Aykut Galatasarayın 4. yıldızını taktığını görmeden gitmemeli

0|2
    0|0
  • Ben şahsen Aykut Kocamandan ve Aziz Yıldırım dan çok memnunum. Evet... Galatasaraylı'yım.

0|0
    0|0
  • o zamanki kadro şike sürecinde değildı cancağazım toparlamak çok zor hala bile toparlanamadı. 3 kulvarda takımda birçok maçça revizyonlu kadroyla değilde stabil kadroyla çıkarsan yorulursun topu rakibe verirsin işte

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama bir bayanın bu denli futbolun içinde olduğunu görmek müthiş güzel.Tebrik ederim.

0|1
    0|0
  • Doğru ama kadroda pek kaliteli değil ki

0|0
    0|0
  • ben bir fb li olarak ilk defa bu sene mutsuz oldum.kimin ne oynadığı belli değil.teknık adam futbolcuya küsüyor,istfa edyor yönetici ikna ediyor.alex gibi adam apar topar takımdan gönderiliyor.

0|0
    0|0
  • ahahhaa adam haklı ileride bir b.k olmıcanı anlamış bari defans yapimde ne kadar az gol yersem kardır düşüncesinde

0|0
    0|0
  • aykut gitmeli ama aziz'in işi daha bitmedi.

0|0
    0|0
  • çok dogru bir yazı bravo gerçekten ayrıca aykut tek değil azizle gitmesi lazım

0|1
    1|0
  • Todor Veselinoviç reyiz gelsin

0|0
    0|0
  • BIRAK GİTSİN :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• takımını bu kadar küçümseme gizlicim,herkesin övündüğü uefa kupasını alıyordunuz neredeyse:))

0|1
    0|0
Yükleniyor...