Sevdiğiniz kapınıza gelse ?

şimdi bayanlar, sevdiğiniz sözlünüz, nişanlınız her neyse. çok sevdiniz sevildiniz. klasik her aşkı bitiren sudan sebeplerle karşılıklı hatalarla ayrıldınız. bütün bağlantınızı kestiniz ama isteyerek ama istemeyerek. yaşadğı şehir sizden uzakta.. size ulaşmaya çalıştı fakat hep inada bindirdiniz. bakmadınız yuzune. sonra bu cocuk da artık ümidini kesti ve yoluna bakmaya karar verdi. aradan 3-4 ay geçmişken gecenin bir vakti kapınızın önünde onun arabasını gördünüz.. kilometrelerce yolu sizin için gelmiş farkındasınız. tepkiniz ne olurdu? hoşunuza mı giderdi? ne yapmaya çalışıyor anlamaya mı çalışırdınız? yani genel olarak ruhunuz okşanır mıydı bu jets ile

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• sudan sebeplerden dolayı bu

hemen aşağı iner boynuna sarılırım

0|0
    0|0
    • keskeee, keske o sudan sebepleri buyutmeseydii =)

• teşekkür ederim

• rica ederim arkadaşım

Kızlar Ne Diyor 2

• etkilenirdim acıkcası deger vermıs kapıma gelmıs yumusardım ben ama sızın sevdıgınız benm kdar iyi niyetli ve merhametlımı bılemıcem

0|0
    0|0
    • onu kırdım. ama o d abeni kırdı anlaşmazlık yoktu sadece kendi yaptığı hatayı yuzume vurdu benim hatammış gibi. ben de bu konuda zaten hassastım geçici bir dönemden geçiyordum. onun için yaptığım bir iyiliği ters anlayarak sorun çıkarttı buyudu. fakat eminim ki ailesinden kaynaklanan sorundu. çünkü ne bir soğukluk ne bir aldatmaca yok. birden bitti. ben de bir zman sonra sırf rüyamda gördüm diye bastım kapısına gittim. beni görmedi fakat ailesinden gören oldu =)

• Bana ne ya? Benzin parasına yazık olmuş.

0|0
    0|0
    • canı sağolsun kim takar benzini, hem arabam dizel az yakar =)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...