Bu polisler kendini ne sanıyor ? Sevinmek suç mu ?

Dün Florya'ya gittim ama futbolcular gelmeyince geri dönelim dedik zaten trafik vardı ...Neyse Bizim orda Bahçelievler Uefa kupasının heykelinin orda saat 1 gibi 100-150 kişi vardı elimde de meşale vardı dedim bari inelim kutlama yapalım biraz...Bi gittim yerlerde camlar gördüm hırsızlık olayları falan olmuş...Neyse meşaleyi yakıp orayı hareketlendirdim ama sivil polisler ve çevik kuvvet birden bire bir geldi çoluk çocuk kadın demeden herkesi iteleyip küfürler etti birkaç kişiyi gözaltına aldı zor tuttum kendimi şampiyonluk kutlamak bile haram bu ülkede...Ama terörist yandaşları herşeyi yapabilir onların dokunulmazlığı var !

Polisleri severdim ama bundan sonra bunların kime hizmet ettiğini öğrenmiş bulunmaktayım . Sanırım anarşistler bazı tepkilerinde haklı ...

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Futboldan girip siyasetten çıkıp, kişilik sorusu sormak.

0|0
    4|2
  • Bırak polisleri ya..

Dün benzer bir olayda ben yaşadım..

0|0
    3|1
    • yani ? :D polis devleti olduk çıktık

Erkekler Ne Diyor 6

• oraya herkes eğlenmeye gelmiş, kimsede art niyet yok zaten neden müdahele ediyorlarsa.

2|3
    2|0
  • sorma ya heryerde engelliyorlar bizi AMA ŞAMPİYON GALATASARAY !

0|2
    2|2
  • haklıyız tabi kanka

1|1
    2|2
  • Haklısın kardeşim

0|1
    2|2
  • kamerayla ya da bişeyle çekip haber sitelerine vercektinki o zaman olurdu.

0|0
    2|2
  • Olayli bir yerde tekrar olay cikartirsan, ters tepki alirsin. Polisleri zaten sevmiyorum o ayri mesele de, sizinki de olmamis sanirim.

0|0
    2|1
    • kanka ben bişi yapmadım ki indim arabadan kimse bağırmıyordu meşaleyi yaktım zaten elimi yaktım neyse bağırmaya başladık sonra üstümüze atladılar ş.sizler , tesadüfen polisler geldi tam ben gelirken ...

• Galatasaray'da ne işin var :D

• Goethe Institutte

Yükleniyor...