Sizce Galatasaray ın Drogba Etkisi Yapacak Dediği Forvet Kim Olabilir?

Riekerink ve Ceylan Çalışkan Galatasaray ın Drogba etkisi yapacak yildiz bir forvet alacağını ve buna bütçe ayırdığını söyledi sizce kim gelirse bir Drogba olur?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Drogba etkisi yapması zor Drogba döneminin en iyi forveti olarak gosteriliyordu he ibra filansa olabilir tabi :) Drogba etkisi olmasada kaliteli forvet olsun artik takim ligin ikinci yarisinda forvetsiz oynadi resmen dedigin isim fena olmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya Luiz Adriano ya da Wilfried Bony.
    Her ikiside süper oyuncu.
    Hangisi daha iyi derseniz seçim yapmak çok zor ama sanırım ben, Bony derim.
    İkiside eşit seviyede sayılır. Duyduğuma göre Luiz Adriano olacak gibi. Prensip olarak anlaşılmış deniyor

1|2
    0|0
    • Bony daha iyi değilmi sanki?

• Bony daha güçlü bir oyuncuya benziyor Drogba gibi Luiz Adriano biraz hafif gibi 😀

• Luiz Adriano nun ağır bir oyuncu oldugunu söyleyemem, tamam atlet futbolcu değildir ama, gol pozisyonlarında ayağına çok çabuktur

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunlar değil miydi İbrahimovic gelecek hazır olun diyen
    Herşeye inanmayin yine Umut u oynatırlarsa şaşırmayın

0|0
    0|1
  • Ben bu yonetimin söylediği hiçbirşeye inanmıyorum. Bu Dursun geçen senede demedimi Drogba etkisi yapacak forvet alacağım diye ne oldu?
    Alırlarsa tebrik ederiz seviniriz tabi ama bunlara guvenmeyin fazla

0|0
    0|0
    • Evet ama yönetim geçen seneden ders almıştır muhakkak iyi bir oyuncu alıncak

• Geçen sene bonservissiz Gignaca yillik 2.5 verip almayan adamlar bu sene kimi alacaklar

• Bony gelebilir

• Bu gsni 10 sene men edecekler bu gidişle

0|0
    0|0
  • Dzeko yu alir gelir bunlar

0|0
    0|0
  • Kimse olamaz

0|0
    0|0
  • Wilfried Bony

0|0
    0|0
  • lewandovski

0|0
    0|0
  • galatasaray bundan sonra iflah olmaz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kap açıklaması görmeden bu yönetimin hiçbir sözüne inanmam, geçen yıl tarih bile veriyorlardı, ibrayı alacağız, şu tarihte bombalar patlatacağız falan. sonuç neydi hatırlatmayacağım.

0|1
    0|0
  • Umut buluttur o Drogba olsa duramassın :))))))

0|2
    1|1
Yükleniyor...