Telles'in 6.5 milyon euroya Porto'ya transferini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Takimda kalmalimiydi? Carolemi tellesmi? Fiyat nasil? Sizce dogrumu yanlismi?

1|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok karlı bir iş.
    6 milyon euroya aldık 6.5 milyon euroya sattık. Geçen sezon 1.8 milyon euroya İntere kiraladık. Bir sonraki satıştanda %10 alacaz.
    Hesaplayalım, diyelim ki Portoda sivrildi ve bir büyük takıma 20 milyona satıldı, bu satıştan 2 milyon daha alacaz. Yani, 6.5 + 1.8 + 2 =10.3 milyon euro.
    Kısacası 6 ya aldık, kasamıza 8.5 girerek sattık, sonraki satıştanda 2 falan gelirse, 6 ya alıp 10.5 a satmış olacaz.
    Karlı iş :)

1|3
    0|0
    • Senin hesaba göre 4 milyon civari kar oluyor :) telles begendigim bir oyuncuydu ama katkisi olurdu ligde bize gerci garole de fena oyuncu degil hayirlisi olsun iki taraf icinde.

• Simdi girdim ksye bencede konu cok uzadı ksde kimseyi engellemedim ama yorum yapan arkadasta cok uzatmasa cok iyi olucak herkesin gorusu dusuncesi farklidir güzel yorumun icinde tesekkur ederim gizli arkadas :)

• @Ragnar_Lodbrok dostum artik yazmasan diyorum yorumunu yaptin tesekkurler ama bende rahatsiz oldum artik kapatalim konuyu.

En İyi Erkek Görüşü

• saçmalıkkkkk fıstık gibi adam gitti😤😤😤😤😤

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Tellesin savunma yönü zayıf ama ofansif yönü fena değil

Fiyatlara bakınca ne kar ne de zarar ettiren oyuncu , birisi sonraki satıştan 2 daha kazaniriz demiş ama sanırım sözleşmeden haberleri yok
    Profesyonel futbolcularımızdan Alex Nicolao Telles'in transferi konusunda Fc Portokulübü ile anlaşmaya varılmıştır. Bna göre porto kulübü şirketimize 6.500.000 euro net bonservis bedeli ödeyecektir. Oyuncunun gelecekte üçüncü bir kulübe transferi durumunda Porto kulübü şirketimize satış karının 10%'unu ödeyecektir.

Yani 10m euroya satsalar 350bin euro kazanılacak

0|1
    0|0
    • Fiyat iyi diger konu karisik ama azda olsa kar edilecek o zaten benim icin cok onemli degil iyi oyuncuydu 1 senede faydalandik tesekkur edip gonderdik oda etmis zaten ama zarar soz konusu degil kar var ancak az olur orta olur cokda onemli degil.

• Soruda fiyat nasıl da dediğin için o konuya değindim , sen de sağol

• O herif zaten 6 milyona alınmadı mıydı? Porto onu en az 15 milyona satar iki sene sonra

0|1
    1|0
  • Telles bal yapmayan arı gibi birşeydi. Sol kanattan top taşıması iyiydi fakat doğru düzgün isabetli orta bile yapamıyordu. Carole bence daha teknik bir oyuncu. Sistemli bir takımda vazgeçilmez olur.
    Telles iyi fiyata satılmiş ama 6.5 Milyona satıp Serdar Aziz gibi oyunculara 4.5 verincede bu satışların bir anlamı kalmıyor

0|1
    0|0
    • Telles fena oyuncu degildi carole de iyi tabi serdar konusu kaliteli oyuncu lig icin ama fiyat konusu evet öyle oldu bakalim ins iyi bir forvet transferide olur.

Yükleniyor...