Gökhan Gönül Beşiktaş'ta, ne düşünüyorsunuz?

Bildiğiniz üzere, düzgün karakteriyle, futbol dünyasındaki örnek davranışlarıyla bilinen Gökhan Gönül 9 sene formasını giydiği Fenerbahçe kulübünden ayrılmış ve ezeli rakibi Beşiktaş'a imzayı atmıştır. Sizce doğru mu yapmıştır? Siz neler düşünüyorsunuz bu konuda?

• Ben doğru bulmuyorum, Fenerbahçe de kalıp Fenerbahçenin efsane futbolcusu olmalıydı.
    33%(1)27%(4)Oy Ver25%(3)
  • Ben doğru buluyorum, çünkü profesyonel bir oyuncu dediğin her takıma gider ve o takımın şerefli formasını taşır ve taşıma hakkına da sahiptir.
    33%(1)53%(8)Oy Ver58%(7)
  • Benim bu konudaki düşüncem... (Lütfen Belirtiniz)
    34%(1)20%(3)Oy Ver17%(2)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• C dedim. Besiktas icin iyi bir transfer oldu kaliteli bir oyuncu lig kupa cl derken beck ile degismeli oynarlar. Gokhan acisindan kisa vadede cl icin iyi ama uzun vadede hata yapti diyebilirim illede ayrilacaksa aveupaya gitmesi mantikli olurdu. Gucunu ekonomik kullanarak katki saylayacaktir eski gunlerdeki gibi olmasada hayirli olsun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir daha gelmesin Fenerbahçeye

0|1
    0|0
  • Benim Fenerbahçeliligimden Nasıl Şüphe duyarsınız doguştan beri Fenerbahçeliyim
    Twittlerinden sonra bügün Beşiktaşlıyım diyorsa bu adam karaktersizdir.

Kimse savunmasın Aziz yıldırımı Gram sevmem ama bu konuda sonuna kadar haklı !

Para için gitti söylentileri var bjklılar aynı parayı alcak dio
    Ocak ayında imza atmış Fenerbahçe yonetimindende kabul etmicekleri bir teklif sundu onlarda kabul etmesin diye kabulde etmediler. Sonra Beşiktaşla anlaştıgımı söyleyenler şerefsizdir vs diyip haberi yapan gazeteci ahmet ercanları arıyo küfür ediyo , tehtid ediyo ondan 2 ay sonra milli takım da iken aziz yıldırımı arıo boş kagıda imzalıcam diyo aziz yıldırımın egosundan faydalanıp kabul etmiceni düşünerek ama böyle olmuyo aziz yıldırım kabul edio görüşmeyi Ama bu şaşırıyo ve sonra yan çizio menejeri barcelona haberleri çıkarıo buda teklifler var degerlendircem diyo. ve bundan 2 ay sonra bjk a imza atıyo bunda gram dürüst karakter yok.

Beşiktaşa Hayırlı olsun ! Ama buna olmasın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Beşiktaş piyasadaki en iyi sağ beki bonservissiz alarak iyi is yaptı. Bu seviyede bir oyuncuyu almak için epey para harcamak gerek normal şartlarda

Aziz Yıldırım in Gokhana karşı tavrı ve daha kulupteyken , o varken 9 yılda 2 şampiyonluk alindi demesi büyük saygısızlık
    Hayırlı olsun

0|1
    0|0
  • bacağında 15 yıllık kartal dövmesi var😏

0|1
    0|0
  • Doğru yolu buldu.

0|1
    0|0
  • Fenerin çöplerini niye topluyoruz anlamıyorum

0|0
    0|0