QNB göğüs sponsor u sizce nasıl ;) ?

Muharrem Usta Ekonomide çok iyi bir yol izlerken ayriyeten de Futbolcu transferleri genç futbolculara yatırım sponsorlar ve stat sizce takım eski günlerine dönebilecekmi?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Trabzon adına dogru kararlar ama bunu trabzon yapmıyo bunu muharrem ustada yapmıo.
    Senelerdir bu kadar berbat top oynayan takıma Bu kadar yüksek sponsorluk gelirmi sizce?
    Stad'a devlet destegi
    Geçen sene Stada kitlediginiz hakemi ligden atma vs bunlar sneye trabzonsporun kollanacagı yılı gösterio

0|1
    0|0
    • Trabzonspor hersezon kullanıyor ve geçen sezon yani 2015 2016 sezonunda Trabzonspor un kaç maçı hakem hataları yüzünden gitti ve tamam hakem ler hata yapar ama hep Trabzonspor maçlarındamı olur? Ve zaten Galatasaray maçını hiç söylemiyorum... stat konusunda Beşiktaş ın sırasında da devlet destekliydi ve bursanında yapılan tüm stat larda devlet destekli idi tamam bunlarda geçtik insan psikolojisi nekadar dayanır baskıya bizi Trabzonspor un nekadar sabredebileceginimi çıkıyorlar? Bilmiyorum ama gectimiz sezon İstanbul takımlarından herhangi birine bukadar hakrm hatası yapılsa idi herhalde fotbol fedarasyonu baştan aşaha değişirdi bir hakem atıldı oda Galatasaray maçı hakemi bitnel mi ne o onuda atmasalar zaten yani hepten Trabzonspor gitsin bu ligden sponsor gelince sponsor tamam dünya markası evet ama Trabzonspor da dünya markası gelecek vadeden bir marka ve daha 49 yaşında olan bir takım a bu takım a neden sponsor oldu denilemez denmez ve takım en fazla 3 sezon sonrapatladımıgrsruz)

• biliyorum geçen sene ts ye yapılanları. Ben sunu söylemek istiyorum lig temiz degil geçen sene beşiktaş kollandı bu sne ts kollanacak. Masa basındakiler ligin kaderini etkiliyo demek istiyorum.
      Sponsora gelecek olursak kimse ts ye normal şartlarda bu kadar para vermez. Büyük kulub evet ama Fenerbahçeye, Beşiktaşa, Galatasaraya bile bu teklifler gelmiyorsa ts ye gelmesi mantıksız degilmi.

Erkekler Ne Diyor 2

• sabırlı olunursa ve acele edilmezse ve doğru adımlar çogaltılırsa en az 3 yıl sonra gözle görülür tepeyi hedefleyen mücadeleci bir takım oluşturulması mümkün bence, bu sponsor olayıda ts ekonomisinin elini rahatlaşmıştır bu bir gerçek...

0|0
    0|0
  • Çaba göstermeden olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...