Bizimkilerin Ronaldo'dan alacakları çok ders yok mu?

Biz 'Milli dava' diye düşünüyorken önce Burak Yılmaz'ın prim kavgası ortaya çıktı, ardından Arda ile Terim'in yine 'para' kavgaları... Euro 2016 bitti; Arda günlüğü 24 bin liralık yatıyla şu anda geziyor. Bu arada bakın Ronaldo şampiyonluk primini kanserli çocukların tedavisi için bağışladı

Haberin içeriği

1|3
6|28

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ronaldo yine şaşırtmadı :) Bizimkiler kendine müslüman dostum, gözleri paradan başka bir şey görmüyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bizim futbolcular ile birlikte bende Milli takımın maçlarını izledim bana da o zaman prim versinler :)
    Ronaldo bu konuda gerçekten çok mütevazi...

0|1
    0|0
  • varrr

1|1
    0|0
  • Bizimkiler görgüsüzse demek 😂 😂

0|1
    0|0
  • Var 💚💔💞💗💓💓💚

0|1
    0|0
  • Çooook var

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• ronaldoya dışardan bakınca ukala ve artiste benzeten çoktur ya da öyle sanan ama düzgün adam gerçekten, sırf bu örnekte değil bir çok değişik kuruma din, ırk gözetmeksizin çok bağış yapıyor, alkışlar ronaldoya...

0|1
    0|0
  • Ronaldonun çok haberlerini okudum. Ornek alincak insan. Hatta Ronaldo 1 ara Filistinlilere mine yardım ettiydindiye. İsrailliler yahudi dusmanligi diye soruşturma bile acmisti

0|1
    0|0
  • Arda bunların hesabını soracakmış.

0|1
    0|0
  • Burak ve Arda'nın karakterini tartışmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • war kanks

0|1
    0|0
  • bizimkiler kimseden ders almaz hemso
    boşa konuşuyoruz

0|1
    0|0
  • Kesinlikle öyle alinmali sadece ronaldo danda degil futboldada cok dersler alinmalı.

0|1
    0|0
  • o adamı hiç sevmezdim ta ki kaznadığı kupayı acık artırmada satıp filistinli çoçuklara gönderene kadar

0|1
    0|0
  • Yani Euro 2016'dan aklımda kalan para kavgası ve türk devlet kanalına posta koyan kabadayı türk. Futbol turnuvasına gidip skeç oynayıp geldiler. Futbol takımı değil komple artist ya

0|1
    0|0
  • ronaldonun bu yardımı;mesutun, pogbanın afrikalı çocuklara yaptığı yardımlar💜

0|1
    0|0
  • Bizimkiler yurtdışında ve bodrum, kuşadası, marmariste keyif çatıyorlar aldıkları primler ile... Lafa gelincede milli formayı taşıyoruz, saygı gösterin derler.

0|1
    0|0
  • Diyecek ne kaldı ki ronaldo için adam yani helal olsun

0|1
    0|0
  • İşte bu yüzden Arda Barcelona'da fazlalıkken Ronaldo Real'in bel kemiği ve dünyanın en iyisi. 😊

0|1
    0|0
  • her açıdan ders almaları gerekiyor hem insani hem milli şuur hemde futbol konusunda çok ders almaları gerekiyor. adam hakkaten futbolcudan çok insan olma vasfıyla gündemde.

0|1
    0|0
  • adamın ham maddesi

0|1
    0|0
  • Bizimkiler komple ronaldoyu almalılar.

0|2
    0|0
  • Vijdanını alamazlar

0|1
    0|0
  • Ardanin karakteri mi var

0|1
    0|0
  • Arda denen hurda bile takimda en on olanda olursa gerisini düşün zaten.

0|1
    0|0
  • Bence olmalı

0|1
    0|0
  • Millet olarak bir sorun var bizde. tepeden tırnağa yozlaşma icindeyiz. Allah sonumuzu hayır etsin.

0|1
    0|0
  • ronaldonun zaten paraya ihtiyacı yokki. bunu yapmış olması insanları heyecanlandırmamalı...

0|0
    0|0
  • bizimkilerin prim kavgaları çıkmadı hepsi basınınmız yalanları bizim oyuncular onlarca yere yardım ediyorlar zaten biz görmek istemiyoruz yok şöyle yok böyle millete sallamyı çok severiz

0|0
    0|0
    • Hak etmeden aldıkları primde mi yalan , şampiyon bile gruptan çıkamayanlardan yari yarıya az aliyor

• bak işte bursa saçmalıyorsun hakkı sen ben belirleyemeiz tff hak ettiğini düşünüp vermiş bizimkiler bamç başı 500. bin euro kendileri istediler diyorsan senle konuşmaya gerek yok boş mualefet

• Özgüvenin yok gizliden bidi bidi yapan birini adam sanıp cevap veriyorum ama ne curretse senle tartışılmaz diyor. Millet üç kurusa 16 saat çalışırken bu adamlar bizlerin vergisini hak etmediği halde fazlasıyla alip yatta kari kızla yiyecek sende şükür diyeceksin. Beyini kullanmak için vermişler

• Var ama almazlar

0|1
    0|0
  • Bizimkiler futbolcu degil adam hic degil hepsi ac gozlu kurabiye canavarlari.

0|1
    0|0
  • Arda ooooooorrrrrrrroooooooooossspu çocugunun teki

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...