Merhaba, spor ile ilgilenenler bana yardimci olabilir mi?

Her gün 2 saat spor salonunda agirlik+kardiyo calisiyorum. Belim eskisinden çok daha ince ama tartida eski kilomdan daha fazla gosteriyorum. Bunun belli bir sebebi olabilir mi sizce? Yediklerime de dikkat ediyorum.

0|1
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yağların eriyor kas ve kemik kütlen artıyor

0|0
    0|0
    • Hep böyle articak mi

• Hayir kilomdan bahsediyorum :)

• Hayır tabikide

En İyi Kız Görüşü

• bol bol su iciyorsan ondan agir basmis olabilirsin
    ya da uzun bir sure gidiyorsan kas kutlen artmistir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ağırlık çalışırsan kas kütlen artar.
    Yani sebebi ağırlık çalışman. Yani ağırlık çalışırmı bayanlar bilmiyorum bende vg yapıyorum ama benim salonumda bayanlarla erkeklerin saati hocası ayrı bilmiyorum bayanlarınkini. Ama bence ağırlıkları düşür eğer düşürürsen fit olursun eğer gitgide artırırsan ağırlıkları kas kütlen artar.
    Artan kas olsun kastan zarar gelmez bacağınıza yakışıyo sizin :D

0|0
    0|0
  • Kas kütlesi kazanmissindir örnek
    www.mtsaglikli.com/.../YagKasKiyaslama.jpg

0|0
    0|0
  • Basit, görünüşe sıkı görünürsünüz kaslar sizi sıkı tutar. Ama kaslar çok ağırdır. Tartıda fazla gosterir. Ama onemli olan tartı değil aynaya bakınca durumunuz.

0|0
    0|0
    • Peki kilim hep articak mi geçici mi bu durum?

• Kasların geliştikçe kilon devamlı artar ama fitnesse bırakma. Tartida kilon artar görünüşün güzel olur

• kıloya takma yağ oranına tak 2 saat senin için ideal haftada 4 güne düşür hergün yapma

0|0
    0|0
  • yağ azalırken kas oranın artıyor aynı şey bende de oldu 80 kiloydum şu an 85 kiloyum ama yağlar gitti kas oranı arttı o yüzden

0|0
    0|0
    • Hep boyle artmis mi gozukucek

• Agirlik aslinda bayanlar icin hos degil onun yerine plates yapabilirsin direnc lastigiyle calisirken kaslar sıkılaşıyor zaten

• sporla birlikte yağlar sıklaşır kas olur aslında görüntüyü bozmuyorsa bence daha güzel bu kilonun aynı kalması veya fazla çıkması bu yüzden eritmedin sıklaştırdın

0|0
    0|0
    • Kilim hep böyle artmis mi olucak?

• hayır tabiki sabit kalabilir ama dediği gibi görünüşte sorun yaşamıyorsan bence böyle kal hiç bir erkeğin sorun edeceğini sanmıyorum seninki biraz psikolojik galiba

• ALLAH BiR YERDEN ALIP BIR YERDEN VERIYOR BACIM

0|0
    0|0
  • kas kütlen artmış

0|0
    0|0
  • kac dakika kardiyo yapiyorsun ve hangi hizla? 700 calori 1 saatte hangi hizla yapiyorsun?

0|0
    0|0
    • 1 saat kardiyo. Toplam 700 kalori civari

• Kas kütlen artıyor

0|0
    0|0
  • Kaslarınız hacimlenmiş. Yağ kilosu değil o korkmayın.

0|0
    0|0
    • Hep boyle fazla mi gozukucek?

• Ayrıca yağ oranim %7

• yavaş yavaş arttırın. Dediğim gibi öncelik kaslarınızı kuvvetlenrimek. Kaslar zayıf kalırsa yağlardan önce onlar gider zayıfladım sanırsınız.

• yağlar zamanla kasa dönüştüğünden kas ağırlığın artıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vücudunda yağ azalırken kas oranı arttı çünkü. Kiloya takılma, doğru yoldasın.

0|0
    0|0
  • Yağlar kasa dönüştüğü için kütle artışı oluyor

0|0
    0|0
  • Sanirim kasa donsuyo kilolarin ondandir

0|0
    0|0
Yükleniyor...