2016-2017 sezonunda şampiyonluk yarışında hangi takımlar kapışır?

2016-2017 sezonunda şampiyonluk yarışında hangi takımlar kapışır Türkiye süperliginde?

0|1
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• Nekadar eksik. kadro. olsa galatasaray oturmus kadrosuyla fenerbahce. ile. favori bjk 10. sene. zirveye oynayamaz. artik.10 sende. bir. ssmpion. oliyolar

0|0
    0|3
    • Son 9 senede 2 Besiktas, 2 Fenerbahce sampiyonlugu var. Son yillarin en basarisiz takimlarindan biri olan Fenerbahcelilerin bu ezber cumlenin arkasina siginmasi da futbolla ne kadar yakindan ilgili olduklarini gosteriyor. Senin fenerli olmadigini biliyorum fakat bu ezber cumleyi nerede gorsem duzeltirim. Ayrica gs bu sezon da gecen sezonkinden farkli olmayacak. Altyapi hocasiyla ve idare yoksunu yonetimle isiniz zor. Bu kadar yogun istifaya cagrilan yonetimin elestirilerden hic etkilenmemesi de buyuk kustahlik. Kart basina verilen para cezasi orani da tam bir komedi. Ozetle hicbir takim icin rahat gecmeyecek bu sezon.

• Yahu asrin anlasmalari bizde, ayni vaatler bizde de var ama bekleyip gorelim hemen atlamaya gerek yok. Yonetimlerin projelerini guven verirlerse bekleriz, dedikleri gibi olursa alkislariz ama bakalim 1-2 sene gecsin. Borclar -'ye duserse hep beraber helal olsun deriz zaten 😂

• 3ay

Tesekkur ederim:)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• fenerbahçe ve beşiktaş mücadelesi izleyeceğiz gibi bir görüntü var, transfer döneminde fenerbahçe iyi oyuncuları takımına kattı bu bir yarım adım öne geçiyor fenerbahçeyi, galatasaray her ne kadarda kötü dönemde olsalarda şampiyonlugun gizli adayıdır ne yapacağı hiç belli olmaz direk ismini listeden çıkarmak yanlış olur...

0|0
    0|0
  • Galatasaray bir sezon kötü gitti diye sampiyonluk yarisindan cikarmak hata olur keza daha onceki sezonlardada boyle kotu gidislerin sonrasinda neler oldugunu bilen bilir Şu an icin erken bakarsiniz sürpriz bir takimda yarisin icinde olabilir.

0|0
    0|0
  • Geçen seneki gibi Beşiktaş ile fb kapışır. Beşiktaş favorim Vodafone arena ve Şenol Güneşle

0|0
    0|0
  • fenerbahçe

0|1
    0|0
  • Yine Besiktas Fenerbahce rekabeti olacagini dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Yine 3'ü

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Beşiktaş tabiki.

0|0
    0|0
  • fener beşiktaş.

0|0
    0|0
  • BURSASPOR ve diğerleri

0|0
    0|0
  • transferler bitsin ona göre söyleriz :D

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe.. Kimseyle kapışmaz çünkü başka takım yok.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş ve Fenerbahçe.
    Galatasaray bundan sonra zor ayağa kalkar

0|0
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak bu sene yarışta olabileceğimizi düşünmüyorum. Galatasaray bu halde iyi transferler yapabilirse olabilirler ama o da pek olacak gobi gözükmüyor. Fenerbahçe diğerlerinden bira daha önce bana göre.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş Bey tabiki.

0|0
    0|0
  • Fener alayına gider

0|0
    0|0
  • Sanırım fener geçen yılki htalari yapmaz

0|0
    0|0
  • GALATASARAY

0|0
    0|0
  • Portekiz

0|0
    0|0
  • Fenerbahce konyaspor İstanbul buyuksehir belediye

0|0
    0|0
  • Gs fb bsj ts bu 4 ü arasında geçer bide osmanlı spor imana gelebilir bu 5 i yardırır :D

0|0
    0|0
  • beşiktaş fb bence

0|0
    0|0
  • fenerbahçe sampiyon olur. diğerleri 2. lik için kapışır

0|0
    0|0
  • beşiktaş ve fenerbahçe kapışır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0