Riekrink ve transfer politikası?

Hakkında ne düşünüyorsunuZ bence iyi bir takım kurmaya çalışan iyi bir hoca yetiştirici yanıda ortada levia dzemaili ve josue orta sahasının peşinde ki çok güZel bir üçlü ama stoperde sadece chedjou ve Serdar aZiz yeterli olmaz bence forvet için adı geçenler iyi oyuncular

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Transferden anlamıyorum ama galatasaray şampiyon olsun yeter :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hep bunlar parasızlık

0|0
    0|0
    • Tellesin satışına üzüldüm tek ama Sinan bruma kanatlarda ve Podolski' ile yeni transfer hepsi birlikte iyi bir hücum hattı oluşturur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• İns bu sezon sampiyonluga oynarız.

0|0
    0|0
    • Selçuk'u keser dzemaili levia josue oynarsa orta saha güçlenir ileride snejder kalırsa yanında bruma ve poldi oynar birde santrafor lazım bony i alamazlar bence ama remy kiralabilir yine luiz Adriano olabilir sağ bekte linnes iyi bir tercih sol bekte carole var ama bence birer bek almak lazım yedek olsun diye en azından sağ bek sonra da bir stoper lazım chedjou paket yapılıp yerine bir stoper lazım

• Bence transferleri yönetim yapıyor adamda elindeki kadroyla takım kurmaya çalışıyor

0|0
    0|0
  • Keşke Galatasaray fatoş terimi kapının önüne bağlasaydı da bir daha bırakmasaydı

0|0
    0|0
    • Terim teknik adam falan değil

• Aynen... hiç bir zaman adaletli davranmadı... milli takımı babasının çiftliği sandı...

• Teknik bilgisi olmayan ama çok iyi gaz veren e hoca sadece takıma aşırı gaz verir başka e artısı yok herhangi bir taktiği yoktur

Yükleniyor...