Galatasaray Sizce Bu Sene Başarılı Olabilirmi?

Bence olacak. Menejer Ceylan Çalışkan Galatasaray ın Drogba ayarında bir forvet alacağını ve buna bütçe ayırdığını söyledi.
Bu sene Brumada kampta süpermiş.
Aynı şekilde Sneijder de eski formuna kavuşmuş.
Riekerink gerçektende bu işi biliyor geçen sene forvetsiz ve ön liberosuz takımla Feneri ezip kupayı aldı, Beşiktaşa karşıda iyi futbol oynattı

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• valla pembe ilk 10 haftada belli olur galatasarayın durumu, şöyle geriye çekilip bakıldığında çok iş yapacak bir takım görmüyorum işin açıkcası en azından şu aşamada, içi karışık, çekişmenin yoğun olduğu, taraftaranıda teknik direktörün tam arkasında durmadığı bir tablo görüyorum, aynı şekilde yönetime karşıda bir huzursuzluk var, futbolcu transferleriyle olacak iş değil ya da olurda bir yere kadar,, arka arkaya alınacak iki üç mağlubiyet bir anda teknik direktörüde yönetimide tartışılır hale getirir, gs de bunu bekleyen kollayan bir kitle görüyorum...

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Yapılması gerekenler yapıldı, tek eksiğimiz bir golcü transfer etmek o da olursa inşallah bu sene şampiyonuz.

0|0
    0|0
    • Yapılması gerekenler? Daha ön liberomuz bile yok.

Erkekler Ne Diyor 4

• Sonra arabalar ucup gidecekmis. Ulan Sneijder'in futboldan sogumasi icin herseyi yapiyor adamlar ne formda olmasi?

0|0
    0|1
    • Tamamda Sneijder taraftar için oynuyor ve herkes antremanda ne kadar hirsli ve iyi oynadığını söylüyor. Aynı şekilde Brumada.
      Zaten Drogba ayarında forvet gelince geçen seneden çok farklı olur.

• Gol ortalama konusunu bilemiyorum ama Beşiktaşlılar bile bak biz Gomezi aldık diye övünmediler hatta bircoğu Dembaba kalsa daha iyi diyenler bile oldu. Ama şimdi herkes Gomez etkisi yapcak bir golcü aliyor

• Gomez kalacak gibi görünüyor. Gomez iki sene top oynamadığı için şüphelenenler vardı yoksa adamın kapasitesi belli. Bizde tam formunu yine de gösteremedi bakma sen.

• Sneijder psikolojik olarak bitik durumda , fırsatını bulsa gider italyaya
    Bu sene ilk 3 zor

0|1
    1|2
  • Defansif orta saha ve saglam bir forvetle berebar iddialı bir takim oluruz ins diye dusunuyorum gecen seneki gibi Galatasaray kimse beklemesin.

0|0
    0|1
  • Beşiktaş yine şampiyon olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...