Bu kızın fiziğine ulaşmam ne kadar sürer?

180 boy 93 kiloyum. güzel bir yüzüm var. erkek arkadaşımın boy 178 kilo olarakta zayıftı. zor zamanlar geçirdim ve kilo aldım. erkek arkadaşım sürekli dalga geçerdi hem ondan uzunum hemde kiloluyum diye. aldırmazdım sevdiğim için. sonra beni aldattığına şahit oldum 160 lık zayıf bir kızla. hesap sordum ve gerçek yüzünü gördüm. boyumun uzun olması ne kadar rahatsız ediyormuş. kilomun artmasıyla nefret eder hale gelmiş resmen.3 sene peşinden koştum diye resmen beni kullanmışta haberim yokmuş. ayrıldıktan sonra depresyona girdim. çevremin desteğiyle ayağa kalktım. kendim için güzel bir şey yapıp zayıflamak istiyorum.4 aylığına koreye gidiyorum. bu sürede sporla bu kadar zayıf olabilir miyim? eski erkek arkadaşımla aynı yerde oturuyoruz. ona neler kaybettiğini göstereceğim. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Güncellemeler:
güncell..

0|1
15|17

En İyi Erkek Görüşü

• 4-5 ay. gòster onaaa✊

1|0
    0|0
    • süründüreceğimde aynı zamanda :)

En İyi Kız Görüşü

• Zaten böyle düşünen bir adamı senin terk etmen gerekirdi. Ayrıca 1.80 boya 93 aşırı bir fazlalık değil. Boyun olduğu için bunu kaldırabilir. Ama için rahatlayacak ise tabiki rahatlıkla kilo verebilirsin. Biraz yediklerine dikkat edersen, spor yaparsan neden olmasın. Ben diyetle çok kilo veremedim insülin direncim olduğu için o yüzden akupuntura gidiyorum. Ve bölgesel incelmelerim oldu 3 haftada :) Bide ben boyun uzunmuş ya adam kısa madem bundan bu kadar rahatsızlık hissediyordu neden senle çıkmaya evet dedi o dangalak. Ne kadar kısa erkek olup uzun sevgilisi olan insan var. Biraz onda özgüven eksiliği varmış. Layığını bulur boşver :) :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Dene basla sabir

1|0
    0|0
  • Haklısın ancak kendin için yap ne yaparsan.. Koreye ben de gelmek isterdim

1|0
    0|0
  • 180 93 kilo oha adam altdatmasında napsın kadın dediğin erkeğin kalp hizasında olur =D hani türk kızı 160 en fazla 170 olur kiloda 45-60 arası olur genel olarak erkeklerin sevdiği tipde bu aralıktır sen baya sınırları zorlamışsın =D

0|0
    0|0
    • zayıflayınca fotografımı koyacacağım buraya. o zamanda 160 kız diyecek misin bakalım :)

• ne kadar boy problemi olan varsa yazıyor benimde hiç unutmam lise 3 de bir manidam vardı boyum 170 o zamanlar kız 173 ondan 3 cm kısayım diye benle dalga geçip geçip en sonun da da ayrılmştı =( bak aklıma geldi =D şu an boyum 176 kızın boyu 160-170 oolmalı diyorum ne idda oranı diyorum ne başka bişi 154 lük kızlarda çok güzel sadece 170 den uzun olmamalı diyorum

• Ulan 170 den uzun olmamali diyosun da bize mi soruyolar ya senin mantigin ne kadarini aliyor acaba bu yazdiklarimin manyak misin sen? Uzayip kisalmak insan iradesine bagli birsey mi ! Gerizekali dicem ama sen hakaret algilican kardesim bak ben sana hakaret etmiyorum zekan gercekten az gelişmiş olmasa kurdugun cümleler delirme sebebi olmazdi... geri yani zekan cok geri !

• 900 sene sonra

0|0
    0|0
  • bir şişman kızın da yüzü güzel olmasın arkadaş. Hepiniz güzelsiniz hepiniz.

1|1
    0|0
    • güzelim tabi. sadece şerefsizin birine denk geldim.

• bunun fizigi kotu translara benziyo bide iygrenc bise.

0|0
    0|0
  • Fiziğini geliştir iyi kullan

0|0
    0|0
  • Kısrak mubarek

0|0
    0|0
  • Hem uzun hem kiloluydun yani ne guzel :)

0|0
    0|0
  • sana bir kaç tavsiyem olacak
    mutlaka yapmalısın

0|0
    0|0
  • Sonra mal gibi geri donme ona

0|0
    0|0
    • döner miyim hiç. neler kaybettiğini görecek.

• senın işin zor ugrasma kalk bı papates kızart ta ye

0|0
    0|0
  • bence bişey değiştiremezsin

0|0
    0|0
  • takıntılı ve mal olma. Hayatın uzun ise bulursun bir kaç kişi

0|0
    0|0
  • SEN YETERKİ KENDİ SAĞLIĞI KORU BOŞ GERİ YALAN ÖNEMLİ OLNA SAĞLIK

0|0
    0|0
  • Erkek arkadasin yanina yakismayacak kadar kisaymis. 70 kiloya dusebilirsen acayip tas olursun, boyun efsane.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Allahım bu insnlar mal yaa sen takılma boya 1.90 birini bulursun umarım ben boyum da 1.54 bende kısa olduğum için tercih edilmiyor snairim yaa sallla yaa boya laf eden gerizekalidir yani bunun bir açıklaması yok ama kilon vermeye calis

1|0
    0|0
  • Evet 4 ay da az bir zaman degil ama devam etmen gerekebilir... karnitin tavsiye edebilirim kullaniyorum bir zarari yok arastirabilirsin. Sadece spor yaparken enerji veriyor erken. yorulmani engelliyor... soyle soyleyeyim yorulma sureni uzatıyor. Ve yag yakimini hizlandiriyor dene derim... onun yaninda cla falan da var... fakat diyet ve spor olmadan bunlar hic bir ise yaramaz belirteyim... bende 180 cm boyum fakat kilom 70 ... uzun boy olduugu icin kiloya dikkat etmek gerekir yoksa bu bizi devlestiriyor resmen... heleki günümüzde. .. kokayliklar dilerim

1|0
    0|0
  • 35 kg vererek.

1|0
    0|0
  • Boyle bir karar aldığın icin tebrik ederim seni. Helal olsun. 4 ayda bu kiz gibi olmasan da buyuk bir gelisme olur direkt fitness a git. Bomba gibi olursun.

1|0
    0|0
  • 40 kilo ver.

1|0
    0|0
  • Bunu ona ders vermek için değil kendin için yap.. Başkaları için değişmek zorunda değilsin

1|0
    0|0
  • 8 Ay 3 hafta 5 gün sonra

1|0
    0|0
  • İstersen basarırsın. Bunu kendin için yap. Ona ders vermek için değil.

1|0
    0|0
  • sırf kardiyo yaparsan sarkacağını düşünüyorum kas da çalışmalısın

1|0
    0|0
  • O ne güzel intikam şekli ya 😁

1|0
    0|0
  • Seviyorum böyle kararlı kadınları başaracaksın

1|0
    0|0
  • Ben o azimle iki ayda 9 kilo verdim hala devam ediyorum ve bunu sadece evde yaptım spor yoksa temizlik var yürüyüş var azmettim şimdi yeni sevgilimle gördükçe kuduruyo

0|0
    0|0
  • Umarım bu kızın beynine sahip olmazsın

Anoreksiya olmada ne yaparsan yap

Başkalarının vücudu onların kemik yapısına göredir (sonuçtan memnun kalırsın ama bunun gibi olamazsın )

0|0
    0|0
  • Kizimmmmm manyak mısın allahım yarabbim yaaa ben boy uzatma ameliyatları arastirıyorum sense 1.80 sinnnnn allahım yaa zayıflasan direk net mankensin yüz de güzelmiş e ne duruyorsun helva yapsana😂

1|0
    0|0
Yükleniyor...