ÖZEL ÜNİVERSİTEYE GİDEN ARKADAŞLAR ? ( ACİL ) <<<<<

arkadaslar özele gidicemde belirli 3 üniversİte var ... sorunum şu : bu ünilerin hazırlık sınavına giren arkadaslar sorular cokmu zor oluyor ing ? yani direk 1. sınıftan başlamak istiyorum hazırlık okumadan acaba ing kursuna yazılsam geçebilirmiyimki hazırlıK sınavını ? önerilinizi ve yorumlarınızı bekliyorum

GİDECEĞİM ÜNİVERSİTELER :

Bahçeşehir Üniversitesi

İstanbul Bilgi Üniversitesi

Kadir Has Üniversitesi

Yeditepe Üniversitesi

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Devlet düşünseniz. Burslu olmayınca ilerde sıkıntı yaşayabilirsiniz.

0|0
    2|0
    • NE BURSLUSU YA takmış millet devlete

• teşekkür ederim yardımcı olmaya calıştında meslekleri birbirine karıştırma derim :) uluslarası ödüllere laik üniversitelerin eğitimleri resmi belgelerlede zaten ortadadır :) kimin nerelere geldiği falan belkide o arkadaşın istisnadır bilemiyorum ...

• Amcam İstanbul işletme mezunu ve idari amir. Oda özel mezununu işe almada tercih etmiyor. Yardımcı olmak adına yazdım.

Kızlar Ne Diyor 5

• ingilizce bilmeyene zor tabi

0|0
    0|0
  • 1 sene fazla okuman onlar için para demek. o sınavlardan geçmek için mastır digriii olman lazım

0|0
    0|0
  • İngilizcen iyiyse zor olmuyor işte. En az upper intermediate olmalısın. Bunu yapamasan bile hazırlığa faydası olacaktır en alt seviyeden başlamazsın belki ve bir dönemde bitirirsin.

0|0
    0|0
  • Bunlarda neymiş Bilkent, Sabancı, Koç..Bunlar dışındakileri ele.

0|0
    0|0
    • Yok canım .d ciddi cddivyazmz bide arkadas ya .d haystnda kac defa ozele gttnde gelop burda mal.mal yorum atiyon .d bu unilerin kimlerle yaristgni bilynmu

• Senin gibi malı alıyorlarmış en basitinden. :/

• Kadir hası beğenirim.3ay oturup çalışırsan hazırlık okumzsın.hem paran gitmez hem senen

0|0
    0|0
    • kadir hasın imkanları nasıl peki ? yurt dışı açısından eğitimi açısından falan

• Ben bilemem bilkntteyim.kadir hasın eski yapı olmasından sevgim

Erkekler Ne Diyor 1

• arkadaşım eğer maddi imkanın varsa en güzeli özel üniversitedir. bu saydığın üniler arasında Yeditepe nin ayrı bir yeri vardır. köklü bir ünidir. geniş bir kampüsü vardır. ve eğitim- kültür alanında bir çok organizasyona ev sahipliği yapması bakımından, kişisel gelişimine önem veren insanlar için bulunmaz bir fırsattır.

1|0
    0|0
    • Egitimi ve ilerde is acosindan hangsi daha on.planda dostum

Yükleniyor...