Aslanım bu ligi domine eder mi?

* imparator başımızda kaldıkça ve heyecanını kaybetmedikçe

* başkanımız görevde kaldıkça

* takımın temel iskeleti bozulmazsa ve üstüne güzel transferler yapılırsa

* taraftar desteğini sürdürdükçe

* federasyon yolumuza taş koymazsa (diğer 4 maddeden eminim tek korkum bu madde)

Galatasaray bu saatten sonra önümüzdeki birkaç yılın şampiyonluktaki en büyük ve TEK adayıdır

diğer takımlar ancak nal toplayıp arkamızdan bakar ve ikincilik mücadelesi verirler.. yani taraftarları fazla umuda kapılmasın.. fazla umudun sonu hüsran olur çünkü benden uyarması:)

arada belki bir iki şampiyonluk verebiliriz ki o kadar da olsun..

tek korkum her sene bir takımın şampiyon olmasının ve makası açmasının bazı derin güçlerin işine gelmeyeceği..rekabetin olmadığı bir ligi istemezler çünkü..başta yayıncı kuruluş..korkumda haksızmıyım?

Güncellemeler:
dün seninle yarışan

bugün hepsi perişan

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fedarasyon yolumuza taş koyduda ne oldu?10 Puan fark attık Galatasaray nümüzdeki sezon dahada güçlenecek benim tek korkum gelecek sezon Şampiyonlar ligi maçları dolayısıyla ligin önemsenmemesi bu yıl Şampiyonlar ligi maçları olduğu haftalarda çok puanlar kaybettik

1|6
    0|2
    • haklısın engelleyemediler bizi ve hocamızı..iki kulvarı da götürecek derinikte bir kadro kurarız işallah

• Türkiye kupasınıda almak lazım ama o maçlarda tamamen yedek kadro ile çıkmalıyız

• ztk umrumda değil renkdaş bence ayak bağı ama dediğin gibi yedekleri denemek için çıkılabilir

Kızlar Ne Diyor 7

• 4 yıl üst üste şampiyon olduğumuz yıllara geri dönüyoruz.. Geçen sene ezeli rakibimizin sahasında kupa kaldırdık. Bu sene 10 puan farkla evine gidiyoruz.. Şampiyonlukta cabası..

0|5
    0|0
  • İnşallah 4* olur.

0|4
    0|0
  • Fenerbahceeeee

0|0
    1|5
  • papağan gibi aynısını yazma

0|1
    1|7
  • Fb ikinci olur umarim

0|0
    0|1
  • 4 yildiz geliyor

0|4
    0|0
  • baydı bu muhabbet

1|3
    2|9

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu yönetim bu oyuncu ve bu taraftalarla daha nice başarılar gelecektrir.

Ek olarak da çilek projesi devam etmeli.

0|4
    0|0
  • bu yonetımde zerre kadar beyın kırıntısı varsa fatıh terımle kafadan 15 yıllık sozlesme yapmıs olmalılar sımdıye kadar.herşey ortada adam bu işin piiiiri

0|3
    0|0
    • aynen dün gs tvdeki konuşmalarından ben devam edeceğini tahmin ettim hedefleri bitmez hocanın

• Galatasaraylılar büyük konuşmanın haddini bilmemenin ne olduğunu real madrid maçından sonra öğrendi sanıyorduk ama hala aynı tas aynı hamam. Daha 2 sene önce küme düşmemek için mücadele ettiği zamanı bilirim gs nin bir tane gs li çıkıpta ben gsliyim diyemezdi. İyi günlerin taraftarı şampiyonluğu görünce hemen diğer takımlara dil uzatmaya başlar bu hep böyledir tipik galatasarylı sendromu.

0|0
    1|5
  • 4. Yıldızı alacağız

0|4
    0|0
  • aynen baydı muhabbet ayrıca başarı fatih terimin değil ünal aysalındır.

0|1
    0|1
  • Sanmam domine edebilieceğini

0|0
    2|7
  • Ben Trabzonspor taraftarıyım ve Galatasaraya sempati duyuyorum.Bencede bu kurumsallığıyla yönetimi ve teknik ekibi oyuncusuyla önümüzdeki senelerin en büyük şampiyonluk adayıdır.Yeni bir 96 2000 dönemi bekliyorum

1|5
    0|0
Yükleniyor...