Yarınınızın nasıl olmasını isterdiniz?

Epey uzun bir konu, fakat oldukça kısada yorumlanabilir.Görebilme şansınız olsaydı eğer yarınızın nasıl olmasının isterdiniz.?Buyurun yorumlarınızı alalım.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayalimdeki kadın ile, hayalimdeki askı, hayal ettigim yerde, hayal ettigim sekilde, son nefesime kadar yasamak isterdim :)

Ancak bu kadar ozetleyebildim :)

1|0
    0|0
    • Bayağıda bir güzel özetlemişsiniz.:)

• hahaha :)) yok ya, para falan degil de, daha farklı seyler benim istedigim...biraz aykırı biriyim ben :)

• Eyvallah...Zaten işin şakası o:) Umarım ne düşündüyseniz ziyadesi ile olur.

Erkekler Ne Diyor 6

• Dünden Farklı.

0|0
    0|0
  • 3. dünya savaşı çıksın bence. Çok sıkıldım ben bu işte biraz aksiyon görürüz. :D

0|0
    0|0
    • Sende katılacaksan o zaman aksiyon olur.Yoksa boşu boşuna insanlara savaş açtırma. Zaten çıkacak bu gidişle. Yani kendi yarınınızı böyle mi görmek isterdiniz?

• Evet bir atom bombasının patlamasını izlemek isterdim :D

• Kendi yarınımdan ziyade, insanlığın yarınını merak ediyorum. Mesela bir kaç milyon yıl sonrasını.

0|0
    0|0
    • Dünya'nın gidişatına bakılırsa o kadar merak edilecek birşey yok...Çok çok ölürsünüz...O kadar:)

• İnsanoğluna birşey olmaz zaten.Benim tasa ettiğim tek şey bu gidişle dünya'nın bu kadar pisliğe daha ne kadar dayanabileceği...Gezegen çok fakat oralarda hayat yok...Gerçi orayıda sera gibi yaparlar.İnsana suni bir hava yaratırlar.

• Evet aynen öyle, endişelenme doğa kendini bir şekilde yeniler yine.

• planladığım gibi olmasını çok isterdim

0|0
    0|0
    • Peki nasıl bir planınız var.Paylaşmak ister misiniz?

• Umarım her arzun gerçek olsun.Hayat bu şansın hep açık olsun... İnşaallah uğrunda mücadele ettiğiniz şeyleri elde edersiniz.

• çok teşekkür ederim Aynı dilekleri sizin için diliyorum .

• Dünümden daha iyi gibi gibi..

0|0
    0|0
  • Kendi yağımda kavrulaydım yeterliydi gelecekte...Namazında niyazında,hacca gitmiş olmak vb...Gerisine de ALLAH kerimdir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• iyi bir es sonra sonra iki tane cocuklu bir anne iyi bir isde calisan kariyerli bir kadin olmak isterdim halada bunun pesindeyim

0|0
    0|0
    • Tipik kariyerli bir aile annesi olmak yani...Umarım olur...

• O zaman kreşten başlayın daha uzun vadede okula götürürsünüz. Sizin gibi bir annesi olan bir çocuk neden servisle gitmek istesin ki okula? Orta okulda olsa birisinin onu okula bırakması hava vericidir.O istediği sürece sizde götürürsünüz.İnşallah umut ettiğiniz gibi olur herşey

• Yarınımda kendi işimi kurmuş olmak istiyorum ve başarılı olmak tabi ki. Birbirimizi anlayabildiğimiz bir evliliğim olsun istiyorum,huzur dolu,çılgınlık dolu,güven dolu. Ve birbirine saygısı olmayan insanlardan uzak olsun hayatım mümkünse, her telden arkadaşlarımız olsun, farklılıklara rağmen oturup buluşabilelim falan filan. Böyle bir yarın istiyorum. İsteyince olurmuş.

0|0
    0|0
    • Hmmm, bunların hepsine sahip olabilmek için sadece dilek yetmiyor...Birşeylerde yapmak gerek

Tipik evli,mutlu, çocuklu yani :)

Ne diyelim, Allah nasip kısmet etsin. Fakat bilmeniz gereken birşey var ki...O da hepsi her zaman bir pakete dahil olmuyor.:)

• Tipik evli mutlu çocukluyu kasdetmemiştim aslında.

• Yok, anladım biraz latife yapayım dedim :)Biraz aşırık insanın hayatına heyecan katar:)

Yükleniyor...