Ağız kokusu takıntısı lütfen yardımcı oluun :/

yaklasık 2 senedir ağızımın koktugunu düşünüyorum.psikolojim çok bozuldu.çevremde kimse şikayetçi değil.ailemde herkese soruyorum kimse böyle bişeyin olmadıgını söylüyor bende koku almıyorum ama ağzımda en ufak bir kötü tat oldugunda korkuyorum kimseyle konuşmak istemiyorumm.bu ufak sorun tum yasamımı ele geçirmiş gibi ne yapmalıyım bilmiyorum sırf bu yuzden karsı cinse yakınlasamıyorum.beni daha çok içime kapanık yapıyoryardımlarınızı beklıyorum lutfen sadece cevap yazmak için yazmayın yardımcı olun lütfen.

0|0
103

En İyi Kız Görüşü

• Diş doktoruna gidip diş fırçalamayı öğrensen?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• dişini normal fırçala ardından diş fırçana macun sürüyomuş gibi bal sür fırçala gargara yap tükür ağız kokusu anında gidiyor ve dişler daha beyaz oluyor İnşallah sağlıcakla yap şimdi ağzındaki ferahlığı ve farkı hisseceksin dostum :)

0|0
    0|0
  • çürük diş yoksa, mide veya ciğerle ilgili bir sıkıntı olabilir. nefes kokusu duyduğun için sölüyorum bir akciğer filmi içini rahatlatır

0|0
    0|0
  • dişlerini doğru şekilde fırçaladığından emin ol dişini fırçalarken dilini de fırçamayı ihmal etme günde 2 lt su iç çürük diş ve diş taşı da koku yapabiliyor bunlara dikkat edersen sorunun çözülecektir

0|0
    0|0
    • dişlerimde çürük yok diş taşı yok günde 4 defa fırçalıyorum suyu bazen 5 lt bile içiyorum sadece ağzımda kötü bir tat oluyo bu herkestemi oluyo onu merak ediiyorum mesela dişimi fırçalıyorum ağzımın içi mükemmel oluyo ilk yarım saat 40 dk sonra tadı değişiiyo ile yeniden baslıyo acaba bu herkestemi oluyo merk ediyorum

• mide problemin varsa o da yapıyor olabilir

• sık sık dişlerini fırcala ayrıca doktora görün belki de midendedir problem

0|0
    0|0
  • doktora git,dişçi ve mide rahatsızlığı falan için

ayrıca elma ye

1|0
    0|0
  • bende de benzeri bişey var ama önemli olan kokmadığını bilmen. ya psikolojik bir destek al ya da benim gibi sürekli sakız çiğne ve günde 3 öğün diş yıka, ben öyle hale geldim ki sakızım sigaram gibi oldu 1 tanecik bile vermiyorum kimseye :)

0|0
    0|0
  • dişini sık fırçala fırçayı dilinede sür...

0|0
    0|0
  • yanında naneli sakız gezdir ağız kokunu giderecektir

0|0
    0|0
  • naneli sakiz, ve seker olsun yaninda sorun cozulur

0|0
    0|0
    • marketteki naneli sakızları ben bitiriyorum ömrümün sonuna kadar onlarlamı idare eddim

• evet en iysi hem agzin kokmamis olur

Erkekler Ne Diyor 3

• spreyler satılıyor al kullan dişçiye git muayene ol çürük varsa koku yapar onun haricinde fırçalarsan sarımsak soğan tüketmez 10 saat aç filan kalmazsan koku olmaz.

0|0
    0|0
    • koku olmadıgını biliyorum.ama korkuyorum ya kokuyosa diye

• kokarsa koksun çok fazla takma kafana ya sen temiz tut yeter birşey olmaz :)

• kokmuyo diyolarmış ışte. Sanada koku gelmiyomuş. Niye olmayan bişeyi var gibi görüyosun. Asıl sıkıntı bu bence. Buna bir çare bul

0|0
    0|0
    • psikolojiik işte bunu nasıl yenerim bunu bilmiyorum yanımda biri oturunca ağzımı fazla açmadan konusuyoorum bu dahada ilerledi insanlarla normal şekildede diyaloga giremiyorum.insanlar deli demeye baslıcaklar artık.

• herkesin takıntıları ya da kompleksleri vardır önemli olan sorunu bilip çözüm bulmaya çalışmak. Bi doktora ya da uzmana görün. Psikoloğa git.

• Ağız bakımını güzel yap hani macundan başka jeller var sıvı onlardan da kullan ferah bir ağızla gezersin .

0|0
    0|0
Yükleniyor...